'ÜÇ KURUŞ' DİZİSİNE TAZE KAN!

Magazin Perşembe 27 Ocak 2022 04:46

Pazartesi akşamları Show TV'de ekranlara gelen Ay Yapım'ın ilgiyle izlenen dizisi 'Üç Kuruş'un oyuncu kadrosuna Sezin Akbaşoğulları'nın ardından sevilen bir oyuncu daha katıldı. Genç ve başarılı oyuncu Bora Akkaş, 'Üç Kuruş'ta çok farklı bir karakterle izleyici karşısına çıkacak.

'ÜÇ KURUŞ' DİZİSİNE TAZE KAN!

Fark yaratan hikayesiyle dikkat çeken Ay Yapım imzalı ‘Üç Kuruş’ oyuncu kadrosunu büyütmeye devam ediyor. Uzun yıllardır televizyon ekranlarında bambaşka karakterleri canlandıran oyuncu Bora Akkaş dizinin ekibine dahil oldu. Seyirci, Akkaş’ı daha önce görmeye alışık olmadığı bir rolle izlemeye hazırlanırken Bora Akkaş’ın hayat vereceği karakter, hikayedeki birçok ismin hayatında kritik bir role sahip olacak.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Kadir Çermik, Sezin Akbaşoğulları, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Mehmet Bozdoğan, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Goncagül Sunar, Cüneyt Yalaz, Canan Atalay, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR