Teknoloji Kaynak: Ahmet Münir EREN 22.02.2024 14:26

Slava's Snow Show'un Biletleri Hızla Tükeniyor!

Her saniyesinde sihirlerle dolu bir dünyanın kapılarını aralayan, 28 Şubat – 3 Mart tarihlerinde Zorlu PSM'ye gelen Slava's Snow Show'a ilgi büyük! Biletleri hızla tükenen Slava's Snow Show, evrensel, teatral ve şiirsel diliyle izleyenleri karlarla kaplı bir sahnede özel bir yolculuğa çıkarıyor.
Slava's Snow Show'un Biletleri Hızla Tükeniyor!

30 yılı aşkın süredir 12 binden fazla performans ile 10 milyon seyirciye ulaşan, Tony Ödülleri’nde “En İyi Özel Teatral Etkinlik” dalında adaylık ve Drama Desk Ödülleri’nde “Eşsiz Teatral Deneyim” ödülü dahil 20’den fazla uluslararası ödüle layık görülen Slava’s Snow Show, yeniden Türkiye’de!

 

28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında Zorlu PSM’de her saniyesinde sihrin ön planda olduğu bir dünyanın kapılarını aralayacak olan Slava's Snowshow'da, dünyanın en önemli performans sanatçılarından Slava Polunin ve ekibi, binlerce izleyiciyi benzersiz bir masalın kahramanı haline getirecek. 

İzleyicinin hayal gücünü zorlayan, 40 yıldır ‘’palyaçoluk sanatı’’ üzerinde ustalaşan ve kurduğu Palyaçolar Akademisi'nde yetiştirdiği yüzlerce öğrencisi ile kocaman bir aile haline gelen Slava Polunin'in harikalar dünyasında her yaştan izleyici kendini bulabiliyor. Karlarla kaplı bu benzersiz dünyada Slava'nın kocaman ailesinin bir parçası olacağınız gösteri, yoğun talep üzerine bir kez daha Zorlu PSM sahnesine geliyor.

 

1993’ten bu yana 120’den fazla ülkede sahne alan ve “Dünyanın en iyi palyaçosu” olarak tanımlanan, tüm aile fertlerinin bir arada keyifle izleyeceği Slava’nın gelmiş geçmiş en ilham verici gösterisi Slava’s Snow Show, Piu Entertainment ve Zorlu PSM ortak organizasyonuyla Zorlu PSM Turkcel Sahnesi’nde 28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında seyircisini yeniden büyülemeye hazırlanıyor.