PUSULA'NIN YENİ TEKLİSİ SON ŞARKIM YAYINDA

Müzik Cumartesi 28 Kasım 2020 04:05

Pusula'nın yeni single çalışması "Son Şarkım" tüm dijital platformlarda yayında. 2017 yılında yayınladıkları "Gel" EPsi ile müzikal serüvenine başlayan Muğla grubu Pusula, 2019 yılında yayınlanan "Rüya"nın ardından yeni single çalışması olan "Son Şarkım" ile 20 Kasım'da dijital platformlarda yerini aldı.

PUSULA'NIN YENİ TEKLİSİ SON ŞARKIM YAYINDA

Söz ve müziği solist Mehmet Ali Akın'a, düzenleme, prodüksiyon ve gitarları Yunus Emre Tokmak'a ait olan parçada, Pusula ekibinden davulda Özgür Şirin, bas gitarda Mustafa Ülke ve gitarda Selim Korkmaz yer alıyor.

 Karanlık bir dokusu olan "Son Şarkım" bir müzisyen gözünden ölümü anlatırken aynı zamanda klibiyle kadın cinayetlerine de dikkat çekmekte. Rock soundunun elektronik öğelerle harmanlandığı şarkı Bodrum Zeus Müzik Stüdyosunda kaydedildi. Miksi Anıl Çifter, Masteringi Barış Büyük tarafından tamamlandı.

 Kadın cinayetlerine vurgu yapan klip Onur Medya yapımcılığında Orçun Bozer tarafından çekildi. Muğla'nın Milas ilçesinin tarihi sokakları ve yapılarının yer aldığı klip, Pusula'nın Youtube kanalında yayınlandı. "Son Şarkım" ile birlikte yolculuğuna devam eden Pusula, bir yandan pandemi sürecinde yeni şarkılarla da hız kesmeden karşınıza olacak.

 

 

ABONE OL