Halkbank web
Ekonomi Kaynak: Ekonomi Servisi 17.05.2024 12:33

Port Royal satışa sunuldu

Markalı konut sektörünün yenilikçi şirketi Babacan Yapı, İstanbul'un simgesi olan yeni yaşam alanlarına bir yeni projesini daha ekledi. Avrupa yakasının yatırım değeri yüksek semtlerinden Sefaköy'de hemen tapu hemen teslim modeliyle ve 2.900.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Port Royal, 0 peşinat ile 24 ay taksit imkanından yararlandırıyor. E-5 ve Basın Ekspres yoluna paralel konum avantajının yanı sıra araçla bir dakikalık mesafede yer alan Port Royal, Sefaköy'ün merkezinde konumlanmış bir cazibe merkezi olarak dikkat çekiyor.
Port Royal satışa sunuldu

1+0’dan 3,5+1’e kadar 5 blok, 814 daire ve 51 ticari üniteden oluşan Port Royal, birbirinden farklı formdaki daire seçenekleriyle, ayrıcalıklı bir yaşam tarzının da kapılarını aralıyor. Bir yandan içinde bulundurduğu sosyal donatı alanlarıyla keyifli deneyimler yaşatan proje, diğer yandan huzurlu ve dingin bir durak olan Millet Bahçesi’ne de yürüme mesafesinde…

YAŞAMI KOLAYLAŞTIRAN TEKNOLOJİ PORT ROYAL’İN AKILLI EVLERİNDE

Yaşam alanlarındaki konforu ve verimliliği artıran ev teknolojileri, modern hayatın vazgeçilmez bir unsuru olmaya devam ederken, Babacan Yapı’da bu yaklaşımın en güncel yorumunu Port Royal’de hayata geçiriyor. Ev sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak üzere tasarlanmış dairelerini satışa sunan şirket, Port Royal ile ‘akıllı ev’ teknolojisine de yeni bir soluk kazandırıyor. Aydınlatma ve elektrik kontrolünden hareket dedektörüne, kablosuz alarm dedektörlerinden panik butonuna kadar uzaktan kontrol sistemiyle donatılmış daireler, bir yandan enerji tasarrufu sağlarken diğer yandan güvenlik önlemlerini de üst seviyeye çıkarıyor.

 

ALTERNATİFİ BOL ULAŞIM KOLAYLIĞI

Değerini artıran yapılar inşa etme ilkesiyle 2002 yılından bu yana 4 binin üzerinde markalı konutu, alıcısıyla buluşturan Babacan Yapı’nın son yatırımlarından olan Port Royal projesinde hemen tapu, hemen teslim avantajı yatırımcılarını bekliyor. Sayısız kültürel alan başta olmak üzere, AVM’lere, yapı marketlere, kafe ve restoranlara, üniversitelere ve mağazalara kolayca ulaşım olanağı sağlanıyor. Toplu taşıma araçlarına yakın olması sebebiyle daire sakinlerine ve ofis çalışanlarına her bakımdan ulaşım kolaylığı tanıyan proje, Anadolu ve Avrupa yakasını en hızlı buluşturan metrobüse ise 200 metre uzaklıkta yer alıyor.