Seyahat - Turizm Kaynak: Ahmet Münir EREN 14.04.2024 07:00

Keyifli bayram tatili için geri sayım başladı

Sofitel Istanbul Taksim, Bayram tatilini baştan sona keyfe dönüştürmek isteyen misafirlerini bekliyor.
Keyifli bayram tatili için geri sayım başladı

Sofitel markasının Türkiye’deki tek oteli Sofitel Istanbul Taksim, bayram neşesini her detayın düşünüldüğü eşsiz bir tatil konaklamasıyla birleştiriyor. 

 

 

Bayram tatili boyunca, Executive Şef Matteo Bertuletti ve profesyonel ekibinin önderliğinde, imza lezzetler eşliğinde The Oven restoranında unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşayacaksınız. Ruhsal ve mental rahatlamanın adresi Sofitel Spa'da, baharı yenilerek karşılayacaksınız. Her detayın düşünüldüğü ve kişiye özel tatil anlayışıyla tasarlanan Superior, Imperial ve Suit oda seçenekleriyle Sofitel Istanbul Taksim, bayram neşesini unutulmaz bir tatil deneyimiyle buluşturuyor.

 

Taksim’in ikonik binası Sofitel İstanbul Taksim’de İstanbul’un büyüsüne kapılın 

 

İstanbul’un tarihi ve zengin mimarisiyle dikkat çeken lokasyonu Taksim’de hizmet veren Sofitel İstanbul Taksim, 70’li yılların ikonik eğlence merkezlerinden biri olan müzikhol binasında yerli ve yabancı misafirlerine büyülü bir İstanbul atmosferi vadediyor. Boğaziçi manzarasına ve İstanbul’un kültür mozaiğine ev sahipliği yapan Sofitel Istanbul Taksim, deniz manzaralı oda ve suitleri, başarılı terapistleriyle keyifli bir spa deneyimi, güzel havanın tadını çıkaracağınız teras bar ve her damak zevkine hitap eden zengin mutfağıyla bu kez bayram tatilini beş yıldızlı otel konforunda yaşamak isteyen misafirleri için kapılarını açıyor. Her gün olduğu gibi bayram tatilinde de şehrin büyüsüne kapılmak isteyen herkesin tercihi yine Sofitel Istanbul Taksim oluyor.