Seyahat - Turizm Kaynak: Ali Naki ÖZKAN 16.04.2024 12:51

Jet2holidays 'Üstün Hizmet Kalitesi' ödülünün 2023 yılı kazananı Ela Excellence Resort Belek oldu

İngiltere'nin önde gelen turizm operatörlerinden Jet2holidays tarafından her yıl verilen 'Üstün Hizmet Kalitesi' ödülünün 2023 yılı kazananı Ela Excellence Resort Belek oldu.
Jet2holidays 'Üstün Hizmet Kalitesi' ödülünün 2023 yılı kazananı   Ela Excellence Resort Belek oldu

Seçkin standartları ve mükemmeliyete olan bağlılığı ile tanınan Jet2holidays, düzenli olarak gerçekleştirdiği ve çeşitli kategorilerden oluşan ödüllerini bu yılki sahipleriyle buluşturdu. Ela Excellence Resort Belek, 2023 yılında göstermiş olduğu üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti sayesinde üstün hizmet kalitesi ödülünü almaya hak kazanarak, çeşitli ülkelerde yapılan anketlerin istatistiksel verileri sonucunda Jet2holidays tarafından belirlenen hizmet kalitesi kategorisinde ‘Kalite Ödülü’ alarak hizmet standartlarında farkını ortaya koydu. 

Jet2holidays ödüllerindeki başarılarından memnun olduğunu belirten Ela Excellence Resort Belek Turizm Koordinatörü Korhan Alşan açıklamasında; “Önde gelen turizm operatörlerinden biri olan Jet2holidays tarafından bu değerli ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitemizi her zaman en üst seviyede tutarak misafirlerimize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. 2022 yılında yeni konsepti ve tasarımlarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim vadeden Ela Excellence Resort Belek olarak, eşsiz müşteri deneyimi ilkemiz ve kusursuz hizmet anlayışımızın böyle değerli bir ödülle taçlandırılması bizleri gururlandırdı. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrası için de her zaman misafirlerimizin beklentilerini aşan üstün hizmetlerimizle tatillerini unutulmaz anılara dönüştürmeye devam edeceğiz” dedi.