İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALACAK

Güncel - Yaşam Salı 29 Kasım 2022 09:00

İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alıyor.

İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alacak

İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alıyor.

“ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre” 15.07.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 10 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin ilgili maddeleri, 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesi ve 09.11.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi (Ders Verecek), Öğretim Görevlisi (Uygulama) ve Araştırma Görevlisi kadrolarına şahsen veya posta yoluyla eleman alınacaktır.

Postadaki gecikmeler nedeniyle ilanda belirtilen süreler içinde ilgili birimlere yapılamayan başvurular ile eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacak olup, sorumluluk başvurana aittir. Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapılacak İlgili Birimin Dekanlığına/Müdürlüğüne ulaşması gerekmektedir.

 İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen aday/adayların sınavı geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

ABONE OL