WebKizilAyMasthead
KizilayMobil20Ekim

İRANLI R&B YILDIZINDAN İSTANBUL'DA ÇİFTE KUTLAMA

Magazin Cuma 02 Ekim 2020 03:00

İranlı R&B sanatçısı Pooyan Mokhtari, "Covid-19" şarkısına İstanbul'da klip çekti. 1 milyon liralık bütçesiyle dikkat çeken klip için Kanyon'da özel bir kutlama organize edildi. Mokhtari gecede yeni yaşını da kutladı.

İranlı R&B yıldızından İstanbul'da çifte kutlama

İran müzik dünyasının sevilen isimlerinden Pooyan Mokhtari, “Covid-19” adlı bir şarkı hazırladı. Yapımcılığını Ömer Özkurt’un üstlendiği şarkının klibi, 1 milyon lira bütçeyle İstanbul’da çekildi. Mokhtari, yönetmen koltuğunda İranlı usta isim L-Shan’ın oturduğu klip için önceki akşamı Kanyon Cinemaximum’da bir kutlama organize etti.

BARIŞ VE NİSA EL ELE GELDİ

Türk vatandaşı olan Pooyan Mokhtari’nin aynı zamanda yeni yaşını kutladığı geceye, yakınlarının yanı sıra arkadaşı Barış Murat Yağcı da katıldı. Yağcı, “Survivor” yarışmasında tanışıp aşk yaşamaya başladığı Nisa Bölükbaşı ile mekana el ele geldi.

BARIŞ BENİM KARDEŞİM GİBİ

Barış Murat Yağcı ile çok yakın arkadaş olduklarını söyleyen Pooyan Mokhtari, “Barış benim eski arkadaşım, kardeşim gibidir. Bu akşam buraya kız arkadaşıyla geldi. İkisini de çok seviyorum. Aile gibiyiz” dedi.

İSTANBUL DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEHRİ

Başarılı sanatçı, İstanbul’a olan sevgisini ise şu sözlerle dile getirdi: “İstanbul’a ilk kez 3 sene önce gelmiştim. Burayı gördükten sonra başka hiçbir şehri sevemedim. Dünyanın en güzel şehri burası bence.”

 

 

 

EN ÇOK OKUNANLAR