HAYRANLAR SAHNEYİ BASTI!

Magazin Pazartesi 28 Kasım 2022 04:58

Coşkun Sabah sahne aldığı Bahçeşehir'deki Göl Sahne adlı mekanda adeta hanımların hücumuna uğradı. Birkaç hanım hayranını birlikte şarkı söylemek üzere sahneye davet eden sanatçı mekanda bulunan hanımların sahneye akın etmesiyle sahnede adeta izdiham yaşandı.

Hayranlar sahneyi bastı!

Sahne çalışmalarına dur durak bilmeden yurt içinde ve yurt dışında devam eden Coşkun Sabah önceki gece de Bahçeşehir’deki Göl Sahne adlı mekanda sahnedeydi. Sevilen şarkılarını mekanı dolduran sevenleri için seslendiren sanatçı büyük ilgi gördü. Mekanı dolduran üç yüzden fazla müziksevere müzik ziyafeti çeken Coşkun Sabah şarkılarıyla coşturdu. Mekandaki yoğun kalabalık ve ilgi için teşekkür eden sanatçı “Ben böyle kaliteli bir seyirci grubunu görünce aklıma 90’lı yıllarda Etiler’de benim işlettiğim Sies adlı mekanım geldi. Orası da böyleydi, geçmişe gittim o günleri yaşadım” dedi.

Hareketli şarkıları ile dinleyicisini coşturan sanatçı bir ara “Benimle birlikte sahnede şarkı söylemek ister misiniz?” diye sorunca adeta hanım hayranlarının hücumuna uğradı. Bir anda sahneyi dolduran hanımlarla neye uğradığını şaşıran ünlü sanatçı “Hayatımda ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım. Ben bir iki kişi ancak gelir dedim ama sahnede izdiham oldu” dedi. Sanatçıya finaldeki coşkulu şarkılarında ise mekanın dansçıları eşlik etti ve keyifli anlar yaşandı.

 

 

ABONE OL