Halkbank web
Ekonomi Kaynak: Hibya Haber Ajansı 25.02.2024 00:30 Güncelleme: 24.02.2024 13:06

Haver Propolsave Sprey ile 'çok yaşayın'

106 yıla dayanan asırlık geçmişiyle Temel Tedavi Ürünleri ilaç kategorisinin en önemli yerli üreticilerinden olan Haver Farma A.Ş.'nin, 2020 yılında önemli bir yatırımla kurduğu Tüketici Sağlığı Ürünleri arasında yer alan Haver Propolsave Sprey, kendi sektöründe bir ilke imza attığı CGI reklamıyla hedef kitlesine; 'Çok Yaşayın!' diyor.
Haver Propolsave Sprey ile 'çok yaşayın'

Büyük şehirlerin kalabalıklarının ve koşturmacasının içerisinde bağışıklık sistemimizi güçlü tutmanın zorluğuna, esprili bir yaklaşımla vurgu yapan reklam çalışmasında; İstanbul’un önemli simgelerinden şehir hatları vapuru ve martı sesleri eşliğinde sahilde yürümekte olan ve tam sprey şişesinin önünden geçerken hapşıran kişinin üzerine, bir anda spreyin fısladığını görülüyor. Son dönemin popüler reklam fikirlerinden CGI teknolojisi ile gerçekleştirilen çalışma, insanlara şakayla karışık ‘Sağlıkla, Çok Yaşa!’ diyor. Hepimiz için doğal bir durum olan ve en çok hastalık zamanlarında yaşadığımız hapşırma eylemi üzerinden ürünün faydasına vurgu yapan reklam filminin çekimleri İstanbul’un farklı lokasyonlarında gerçekleştirildi. CGI video aynı zamanda Propolsave'in şehir yaşamındaki önemini vurgulayarak hedef kitlesine görsel bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Projenin ilk filmi dijital kanallarda güçlü bir medya planı ile yayınlanmaya başladı.

Haver Farma’nın bu adımı, bağışıklık sistemini desteklemek için önemli bir takviye edici gıda olan Propolsave Sprey’i geniş kitlelere duyurarak, markanın varlığını sağlamlaştırmak adına önemli bir adım olarak öne çıkıyor.