Halkbank web
Ekonomi Kaynak: Büşra Bozok AYTEK 18.04.2024 12:47

Geske ile sonsuz güzellik yolculuğu başlıyor

Dermatolojik cilt bakım cihazları ve ürün geliştirmede dünya lideri olan Alman devi GESKE, Türkiye pazarına adım atarak güzellik dünyasında devrim yaratmaya hazırlanıyor. Moda ve güzellik dünyasının öncü isimlerinden olan ELLE Magazine tarafından 1 Numaralı Güzellik İnovasyonu Ödülü'ne layık görülen GESKE, çok yakında Türkiye lansmanını gerçekleştirecek.
Geske ile sonsuz güzellik yolculuğu başlıyor

Alman güzellik teknoloji şirketi Geske, uzman bilim insanları, dermatologlar ve geliştiricilerden oluşan ekibi, 250’den fazla ürün gamı ile en yeni ve en etkili cilt bakım çözümlerini sunarak kullanıcılarına sonsuz güzelliğe giden bir yolculuk vaat ediyor. 

 

Evde Profesyonel Dokunuş

GESKE, günlük zamanımızın değerli olduğu bir dönemde klinik ortamındaki cihazları evde kullanılabilir hale getiriyor.  Yüksek kaliteye sahip ve bilim destekli teknolojiye odaklanan GESKE, evde kullanım için tasarlanmış dermatolojik cihazlar ile kullanıcılara profesyonel kalitede cilt bakımı deneyimi sunuyor.

 

Dünya ile Aynı Anda Türkiye’de!

GESKE, Türkiye’de lansmanını dünya ile eş zamanlı olarak gerçekleştiriyor. Şimdiye kadarki en pahalı cilt bakımı yatırımı ile dikkat çeken ve en çok ödül alan GESKE, modern cilt bakımı anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. Özenle oluşturulmuş algoritmalar ve yapay zekâ potansiyelinden yararlanarak akıllı telefonlarda benzersiz doğruluğa sahip bir cilt taraması sunarak yüksek teknolojili çözümleri parmak ucuna getiriyor. 

Şirketin Türkiye'ye girişini büyük bir heyecanla karşıladıklarını belirten GESKE Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özgün, ‘‘GESKE olarak Türkiye pazarına girişimiz, Türk tüketicilerinin dermatolojik cilt bakımında en yüksek kaliteyi erişilebilir kılmak ve deneyimlemelerini sağlamak için önemli bir adım. Türkiye, güzellik ve bakım ürünleri açısından önemli bir pazar ve biz de bu pazarda en iyi hizmeti sunmak için hazırız.’’ dedi.