ERKİN BABA'YA MÜZİK DOLU NİCE YILLAR DİLERİZ

Magazin Pazar 26 Haziran 2022 19:46

MÜZİK HAYATINDA 60 YILI GERİDE BIRAKAN USTA SANATÇI ERKİN KORAY'IN 37 YIL ARADAN SONRA CEYLAN / ÇÖPÇÜLER ALBÜMÜ YENİDEN PLAK FORMATINDA PLAKSEVERLER İLE BULUŞUYOR.

ERKİN BABA'YA MÜZİK DOLU NİCE YILLAR DİLERİZ

ORJİNAL MAKARA KAYITLARINDAN ANALOG OLARAK REMASTERİZE EDİLEN VE 180 GR. BASILAN PLAKTA ÖZEL BASKI İÇ ZARF VE 10 ESER YER ALMAKTADIR.

’’CEYLAN, MUALLİM, ÇÖPÇÜLER, SÖYLENİR BANA, BİR GÜN GEÇTİ ARADAN UZAT SERÇE PARMAĞINI, YAŞAYAN SEN ÖLEN BEN, GÖZLERİM HER YERDE ANLAMADIM VE OLAY OLUR’’ GİBİ UNUTULMAZ HİTLERİ İÇEREN ALBÜM AYNI ZAMANDA KORAY’IN O DÖNEM PLAK FORMATINDA BASILAN SON ALBÜM OLMA ÖZELLİĞİNİDE TAŞIYOR.

 DÜZENLEMELERİ ERKİN KORAY’A AİT OLAN ALBÜMDE VOKALLERDE KORKUT KORAY, TAYLA KORAY YER ALMAKTADIR. BAĞLAMALARDA ÖZCAN ERTOK, ZAFER DALGIÇ, DAVUL VE RİTİM SAZLARDA KORKUT KORAY SANATÇIYA EŞLİK ETMEKTEDİR.

KAYITLAR TÜRKÜOLA STÜDYOSUNDA SITKI ACİM TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. KAPAK FOTOĞRAFLARINI STÜDYO SEDAT'IN ÇEKTİĞİ ALBÜM DÖNEM TASARIMINA SADIK KALINARAK HAZIRLANMIŞTIR.

YAPIMINI KALİTE MÜZİK, DAĞITIMINI ATİ MÜZİK DAĞITIMIN ÜSTLENDİĞİ ALBÜMÜN PRODÜKTÖRÜ HÜSEYİN ZEYTİNKAYASÜPERVİZÖRÜ YILMAZ ZEYTİNKAYA'DIR.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR