cüzdan mobil

ÇOCUKLAR GELECEĞİN DİLİNİ AKASYA'DA ÖĞRENİYOR

Magazin Cuma 21 Ocak 2022 04:00

Öğrencilerin dört gözle beklediği sömestir tatili, eğlenceli etkinliklerle Akasya'da yaşanacak. Çocukların hem eğlenecekleri hem de geleceğin dilini öğrenecekleri "Logiscool Kodlama Atölyesi", 22 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında 6-18 yaş arası katılımcılarını Akasya'da ağırlayacak.

Çocuklar geleceğin dilini Akasya'da öğreniyor

Akasya çocukların yarı yıl tatilini dolu dolu geçirebilmesi için bu sene de birbirinden keyifli etkinlikleri minik misafirleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Çocuklar için yılın en keyifli zamanlarından olan sömestir tatili boyunca öğrenciler, birçok farklı etkinliği deneyimleme fırsatı yakalayacak.

Uluslararası Kodlama ve Robotik Kursu Logiscool iş birliği ile Akasya -1. katta gerçekleşecek “Logiscool Kodlama Atölyesi” ile 6-18 yaş arası öğrenciler geleceğin dili olan kodlamayı öğrenebilecekleri 1 saatlik eğitim alma imkanı bulacaklar. Çocuklar bu 1 saatlik eğitim sonunda bir oyun tasarlayabilecekler. 22 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında 12.00 – 14.00 – 16.00 – 18.00 saatlerinde gerçekleşecek atölyelere öğrenciler, Akasya Mobil Uygulaması üzerinden temin edecekleri kodlar ile katılabilecek. Geleceğin dilini gençlere temelden öğretmeyi hedefleyen “Logiscool Kodlama Atölyesi” ile öğrenciler hem keyifli hem de öğretici bir sömestir deneyimi yaşayabilecek.

“Logiscool Kodlama Atölyesi”, sınırlı sayıda katılımcıya açık olacak ve atölyeye aynı anda 10-12 çocuk katılım gösterebilecek. Atölyeye Akasya Mobil Uygulaması üzerinden katılım kodu alan herkese Akasya LEGO Store’da kullanabilecekleri 250 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 50 TL indirim kodu da hediye edilecek.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR