Magazin Kaynak: Özlem PALA 18.05.2024 10:11

Cemiyet Hayatının Önde Gelen İsimleri IN STREET İstiklal Caddesi açılışında buluştu

Avrupa'nın yeni nesil en büyük sneaker ve spor giyim mağazası IN STREET'in gelişen teknolojiyle donatılmış 10. yaşını taçlandıran mağazası, İstiklal Caddesi mağaza açılışına aralarında; Aykut Büyükekşi, Erdem Kıramer, Cihan Kamer, Mahmut Ziylan, Mehmet Büyükekşi, Murat Sarsel, Ramazan Kaya, Vahap Küçük, Zafer Yıldırım, Özen Kuzu ve İbrahim Soysal'ın bulunduğu iş ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı.
Cemiyet Hayatının Önde Gelen İsimleri IN STREET İstiklal Caddesi açılışında buluştu

 Sokağın en sevilen markalarının sneakerları ve sokağın en tarz kombinlerinden oluşan geniş ürün gamını tüketicilerle buluşturan IN STREET İstiklal Caddesi mağazası, ilk kez hayata geçen birçok yenilikçi uygulama ile kişiye özel deneyim fırsatı sunuyor.

Avrupa’nın yeni nesil en büyük sneaker ve spor giyim mağazası IN STREET, İstiklal Caddesi açılışı geçtiğimiz gün; FLO Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan ve FLO Group CEO'su Yenal Gökyıldırım’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Alışverişin ötesinde son teknoloji ile donanmış görsel şölen ve kişisel deneyim sunan, üç bin metrekarelik alanda daha önce kullanılmamış ekran teknolojileri ile birlikte çok farklı bir alışveriş deneyimini müşterileriyle buluşturan IN STREET İstiklal Caddesi mağaza açılış davetine; aralarında; Aykut Büyükekşi, Erdem Kıramer, Cihan Kamer, Mahmut Ziylan, Mehmet Büyükekşi, Murat Sarsel, Ramazan Kaya, Vahap Küçük, Zafer Yıldırım, Özen Kuzu ve İbrahim Soysal’ın bulunduğu iş ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı. 

Alışverişin ötesinde bir deneyim! 

10 yıl öncesinde ilk mağazasını açan ve bugün Türkiye’nin sneaker ve spor giyim zinciri haline gelen IN STREET, İstiklal Caddesi’nde açılan yeni mağazasıyla müşterilerine alışverişin ötesinde bir deneyim sunuyor. Türkiye’de ilk kez kurulan Shoebox ekranla müşterilerine görsel şölenle buluştururken, yine bir ilk olan 61 metre uzunluğundaki Ribbon ekran ile giriş kapısından itibaren misafirleri karşılıyor. Mağazanın her köşesinde farklı teknolojilerden faydalanılan ekranlar ve interaktif dijital deneyim alanları, ziyaretçilere alışveriş sürecinde kendini ayrıcalıklı hissettiriyor. Toplam 72 ekranın bulunduğu mağazada müşteriler; holopack, hololine ve transled gibi birçok uygulamayı Türkiye’de ilk kez IN STREET İstiklal Caddesi’nde deneyimleme imkanı bulurken dijital alışveriş alanı, dijital ayna ve dijital ayak ölçümü gibi birçok yenilikçi uygulama da ilk kez hayata geçiyor.