Halkbank web
Ekonomi Kaynak: Büşra Bozok AYTEK 22.04.2024 15:21

Birélin Anneler Günü'nde Zarafetle Konforu Buluşturuyor

İnce el işçiliği ve özenli detaylarıyla sofistike Fransız stilini yücelten Birélin, yüksek kaliteli tasarımlarını Anneler Günü'ne ithaf ediyor. "Rendez-Vous" temalı Birélin İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu, rafine stil kodlarını zarafet ve konfor ekseninde buluşturarak annelerin gardırobuna şıklık ve rahatlık getiriyor.
Birélin Anneler Günü'nde Zarafetle Konforu Buluşturuyor

Zanaatkarlık, haute couture deneyimi ve bütünsel tasarım anlayışı değerlerinin üzerine kurulan Birélin, Anneler Günü’nü “Rendez-vous” temalı yeni koleksiyonuyla kutluyor. Minimal çizgiler ve konforlu kalıpların yer aldığı Birélin İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu, birbirini zarifçe tamamlayan detayların kusursuz randevusuna dikkat çekiyor. Sofistike Parizyen stiline kaliteli Türk işçiliğinin benzersiz dokunuşlarını ekleyen Birélin, rahatlığın zarafete evrildiği kreasyonunda ikili buluşmaların yarattığı tamamlanmışlık ve samimiyet hissini vurgularken, anneler ve çocuklarının ayrılmaz bütünlüğüne de gönderme yapıyor.

 

Yaklaşık 100 parçalık koleksiyonda; sadelik ve konfor yenilikçi bir kimlik kazanıyor. Özgün dikiş teknikleri, dökümlü kumaşları, güncel baskı ve desenleri, fonksiyonel form ve aksesuarları sayesinde hem iş hayatına hem de sosyal yaşama kolayca uyum sağlayabilen tasarımlar, stil sahibi annelere şıklığın yanı sıra hafiflik hissini de vadediyor.

 

Dinamizm unsurlarının dozunda kullanıldığı koleksiyon, kendi içinde beş gruba ayrılıyor. Daha klasik kesimlerin hakimiyetindeki ilk gruplar, yaz döneminde yerini sıcak renkler ve rahat formlara bırakıyor. Yaka detayları, renk ve desen geçişleriyle desteklenen zamansız silüetler, yazın dinamik ruhunu mütevazı bir biçimde yansıtıyor.

 

  • Adını yılın renginden alan #apricotcrush teması, şeftali tüyü tonunun feminenlik, sakinlik ve iyimserliğini maskülen kesimlerle dengeliyor. Yünlü dokular ve doğal elyaf karışımlı takımlar, canlı renk ve desenlerle uyum içinde yeniden yorumlanırken, işlevsel aksesuarlar ve yaratıcı dikim teknikleri fonksiyonelliğe imkan tanıyor.

 

  • Siyah-beyaz birlikteliğinin zamansızlığını kutlayan #b&w grubu, gardıropların anahtar parçalarını barındırıyor. Otantik detaylar, klasik renklerin modernize ederek kontrastın cazibesini öne çıkarıyor.

 

  • Dijital dünyanın çarpıcı renk ve formlarından esinlenen #digitalaqua, denize özgün bir perspektiften yaklaşıyor. Mavi-yeşil metaforlar doğaya duyulan ilgiyi canlandırıyor ve moda tutkunlarını yazı tüm detaylarıyla kucaklamaya davet ediyor. #digitalaqua tasarımlarında rahat kesimler, başrolü tabiata özgü canlı tonlarla paylaşıyor.

 

  • Yazın başlıca özelliklerini derinden hissettiren #sweetmandarin, sıcak renkleri, toprak tonları ve doğal elyaflarıyla mevsimden beklentiyi eksiksiz karşılıyor. Şehirde ve tatilde şıklığı garantileyen parçalar, konfor arayışına da kalıcı bir çözüm getiriyor.

 

  • Pastel renk paletinin çağdaş ögelerle harmanlandığı #newpastelstory ise dijital dünyaya atıfta bulunan renk geçişleriyle dikkat çekiyor. Nötr tonlara karakteristik dokunuşlar ekleyen #newpastelstory, tatil görünümleri ve ofis stili arasında ilham verici bir köprü kuruyor.

     

 

Birélin koleksiyonlarını; İstanbul’da Emaar Square AVM, Ankara’da One Tower AVM, Kayseri’de Forum AVM ve İzmir, Alsancak’ta yer alan Birélin mağazalarında, yurt dışında New York, Paris, Düsseldorf, Regina (Kanada), Dublin, Limerick, Donegal, Westmeath (İrlanda) ve Kuzey İrlanda’daki satış noktalarında bulabilir, birelin.com üzerinden dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz.