Spor Kaynak: Ali Naki ÖZKAN 29.02.2024 09:18

BEYOĞLUSPOR KULÜBÜ'NDEN SPOR VE DOSTLUK VURGUSU

Beyoğluspor Kulübü, İstanbul'un spor ve gençlik merkezi olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kulüp, katıldığı ulusal ve uluslararası etkinliklerle gençleri sporun birleştirici gücü etrafında toplamayı başarıyor.
BEYOĞLUSPOR KULÜBÜ'NDEN SPOR VE DOSTLUK VURGUSU

Beyoğluspor Kulübü'nün, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen "100. Yılda Olimpiyat Hedefine Doğru" konseptli İstanbul 2027 Avrupa Oyunları ve 2036 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları adaylığı etkinliğine katılımı, kulübün uluslararası alandaki prestijini pekiştirdi.


DOSTLUK VE KAYNAŞMA ETKİNLİKLERİ

Levon Vartuhyan Lisesi Yetişenler Derneği ve Özel Fener Rum Erkek Lisesi Mezunlar Derneği iş birliği ile düzenlenen 1. Tavla Dostluk Turnuvası, Beyoğluspor Kulübü'nün sosyal ve kültürel faaliyetlerine verdiği önemi gösteriyor.

PERA SPOR KULÜBÜ'NDE AEK ARKADAŞLAR BİRLİĞİ

Pera Spor Kulübü'nde düzenlenen AEK Arkadaşlar Birliği etkinliği, Beyoğluspor Kulübü'nün dostluk ve kardeşlik mesajlarını güçlendiriyor. Bu etkinlikler, kulübün sadece sportif başarılarla değil, sosyal ve kültürel katkılarla da ön plana çıktığını kanıtlıyor.

BEYOĞLUSPOR KULÜBÜ'NÜN MESAJI

Beyoğluspor Kulübü 2. Başkanı Stelyo Muhlidis, yaptığı açıklamada, "Sporun ve gençlerin yanında olmaya devam edeceğiz. İstanbul ve Türkiye'nin uluslararası alanda sportif başarılarla temsil edilmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi. Kulüp, sportif başarıların yanı sıra dostluk ve kardeşlik değerlerini de ön planda tutarak, topluma örnek olmayı sürdürüyor.