Spor Kaynak: İlker Fatih Kuşçu 02.03.2024 19:24

Beşiktaş - Galatasaray Derbisi Canlı ve Sadece beIN SPORTS'ta

Trendyol Süper Lig'de Beşiktaş, Tüpraş Stadyumu'nda Galatasaray'ı 3 Mart Pazar akşamı saat 19.00'da konuk edecek. Dev derbinin heyecanı, her zaman olduğu gibi gün boyu canlı yayınlarla Türkiye'nin spor ekranı beIN SPORTS'ta yaşanacak. beIN SÜPER LİG programı da bu sezon bir kez daha panoramik stüdyodan canlı olarak yayınlanacak.
Beşiktaş - Galatasaray Derbisi Canlı ve Sadece beIN SPORTS'ta

Trendyol Süper Lig'de Beşiktaş ve Galatasaray, 3 Mart Pazar akşamı saat 19.00’da dev randevuda karşı karşıya geliyor. beIN SPORTS'un deneyimli isimleri Tüpraş Stadyumu’nda yapacakları canlı yayınlarla, ezeli rekabetin nabzını tutacak. Derbi, beIN SPORTS ekranlarında 4K olarak seyirciyle buluşacak. 

 

beIN SÜPER LİG, Stadyumdan Canlı

beIN SÜPER LİG programı, derbi akşamı saat 17.00’dan itibaren stadyumdan canlı olarak ekranlara gelecek. Panoramik stüdyoda Güntekin Onay’ın moderatörlüğünde Ali Gültiken ve Emre Aşık, maç önü, devre arası ve maç sonrasında derbiyi tüm boyutları ile masaya yatıracak. Seyhan Şaşko ile Mustafa Doğan ve Uğur Meleke de saha kenarından canlı yayınlarla dev randevunun nabzını tutacak. beIN SÜPER LİG’in hemen ardından ise 23.30’da başlayacak TRIO programında Bahattin DuranBülent Yıldırım ve Deniz Çoban tartışmalı pozisyonları değerlendirecek.