​14 KASIM 2017, SALI

Dolunay KARACA 14 Kas 2017

Aşkta derin duygular iş başında.

Aşkta derin duygular iş başında. Maddi konulara odaklanabilir, parasal avantajları kendimize çekebiliriz. Ay, Başak burcunda; gelirimizi artırmak ve yatırım yapmak için hesap kitap yapma zamanı. Mars ve Merkür arasındaki destekleyici açı; atılımcı ve fikirlerimizde bizleri ileri görüşlülüğe itekliyor.

KOÇ: Sevgili Koçlar, size mantıksız gelen düşüncelerden sıyrılmak istiyorsunuz, mantık ve akıl ön planda sizin için. Yalnız bugün ilginç bir şekilde geçmişten gelen bir takım konular gündeme gelebilir, eski bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz veya hatıralar gözünüzde canlanabilir. 

BOĞA: Sevgili Boğalar, çocuklarınız için harcamalar yapabileceğiniz bugün, günlük koşuşturmalar esnasında yorgun düşebilirsiniz. Eşiniz ve kardeşiniz arasında kalacağınız bir durum söz konusu olabilir. Arada kalmak size uyan bir durum değil, siz uzlaştırmayı seviyorsunuz. 

İKİZLER: Sevgili ikizler, arkadaşlarınızdan duyacağınız sıra dışı bir haber tüm gündeminizi değiştirebilir. Günlük temponuz yüksek ve düşünmeden harcama eğilimindesiniz. Sevdiğiniz birine alacağınız bir hediye onu mutlu edecek.

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler, kendinizi çok gergin hissediyor olabilirsiniz. Herkes ve her şey üstünüze üstünüze geliyor, dünya bana karşı gibi bir tutum içine girebilirsiniz. Biraz yalnız kalmaya özen gösterin bence, olayların içine girmeyin ve sessizlik silahınızı kullanın. 

ASLAN: Sevgili Aslanlar, hemen hemen her konuda fazla ateşlisiniz bugün. Heyecan, istek, arzu, hazırcevap, mücadele yönünüzle tüm konularda üstünsünüz. Kariyer odaklısınız, geçmiş pişmanlıkları kenara bırakıp, bugüne bakma zamanı. Aşk konuları ise mükemmel.

BAŞAK: Sevgili Başaklar, zekanızla gurur duyabilirsiniz. Başarıya çok yakınsınız. Sabırlı ve disiplinlisiniz bugün. Farklı olana ise merakınız artıyor. Bir davet, bir teklif alabilirsiniz. Ödemeler konusu ise hala gündeminizde, aşacaksınız az kaldı. 

TERAZİ: Sevgili Teraziler, kendi bildiğinizi okumak gibi bir isteğiniz var bugün. Değişime ise önce kariyer ve para konularından başlamak istiyorsunuz. İkili ilişkilerde sorunlar devam edebilir çünkü karşı taraf çok özgürlüğüne düşkün. 

AKREP: Sevgili Akrepler, işinize olan tutkunuz dikkat çekici, hırslısınız ve başarma isteğiniz çok kuvvetli. Kendinize olan inancınız ise yüksek. İkili ilişkiler adına da olumlu yönde etkiler alacaksınız. Hedeflerinizi her konuda belirlemek öncelikli işiniz. 

YAY: Sevgili Yaylar, bugün kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden yapacağınız işleri arka plana koymanız gerebilir ve bir sürü iş birikebilir. Dağınık bir ruh haline sahipsiniz, çeşitli teklif ve davetler alacağınız hoş sürprizli bir gün olacak sizler için.

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar, kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz bugün, genel anlamda fazla verici olduğunuz konularda zararlı çıkan taraf siz olduysanız şayet, ölçüyü fazla kaçırmanız sebebiyle oluşan bir durum bu. Merak etmeyin, siz sabırlı bir insansınız, hak ve adalet her zaman yerini bulacaktır.

KOVA: Sevgili Kovalar, sizin için güzel ve şanslı bir gün. Gerek yakın çevreniz gerekse uzakta bulunan kişilerle iletişimiz çok güçlü, yıldızınız parlamaya başlıyor. Kendi içinizde bir dönüşüm sürecinden geçtiğinizin sizde farkına varıyorsunuz ve bu olumlu bir süreç. 

BALIK: Sevgili Balıklar, bugün ikili ilişkilerinizde özellikle hem ruhsal yönde hem de fiziksel yönde bir çekim söz konusu. Eşiniz veya partnerinizle aynı dili konuşuyor, aynı şeyleri hissediyor olabilirsiniz. Bu da sizi ona karşı daha da bağlayıcı bir yöne götürüyor.