​07 ARALIK 2017, PERŞEMBE

Dolunay KARACA 07 Ara 2017

Ay, Aslan burcunda ve küçülme fazında.

Ay, Aslan burcunda ve küçülme fazında. Dolunay ve Ay’ın, Yengeç geçişinde kalorili beslenmiş olabiliriz. Bugün ise daha kontrollü ve iradeliyiz. Diyete ve spora başlamak için uygun bir gün. Merkür Retro olduğu için imzalar, anlaşmalar, kontratlar gibi konularda hassas olmalıyız. İki kere düşünmeli ve dikkatle kontrolden geçirmeliyiz.

KOÇ: Sevgili Koçlar, iletişim problemleri çektiğiniz, anlaşamadığınız, istemeden birbirinizi kırdığınız kimselerle barış ve birlik zamanı. Tabi bugün sizler için güzel etkilerde var, iş ve kariyer konularında da sizleri bir fırsat bekliyor.

BOĞA: Sevgili Boğalar, her sabrın sonu selamettir sözü bu hafta yüzünüzü güldürecek; sizin fikirleriniz, sevdiğiniz kişi tarafından onaylanmıyor veya kendinizi ona anlatamıyorsanız bugünü kesinlikle değerlendirmeli ve bazı konularda konuşmak; planlarınızı anlatırken onunkilere de önem vermelisiniz.

İKİZLER: Sevgili İkizler düşüncelerinizi pozitif tutarak; olmasını istediğiniz her ne varsa, olması için mucizelere açık bir zaman dilimindesiniz. Daha ne olsun… Yalnız Satürn karşıtlığı, her şeyi çok başka bir boyuta taşıyabilir bunun farkında olsak iyi ederiz.

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler, Merkür ve Güneş kavuşumu fikirlerimiz için savaşmak ve mücadele etmeye zorlayacak bizi, pes etmek yok, yola devam sevgili Yengeçler. Eşinizin veya sevdiğiniz kişinin desteğini hissedeceksiniz, o da sizin yanınızda ve verdiğiniz mücadelede yalnız değilsiniz.

ASLAN: Sevgili Aslanlar, neyse ki bazı dostlarınız çok sağlam gerçekten, sizin yanınızda olacaklar, size desteklerini, yardımlarını esirgemeyecekler, sosyal çevreniz geniş ve her yerden tanıdığınız var, tüm sorunları çözmek için elbirliği yapacaksınız. 

BAŞAK: Sevgili Başaklar, kendinizi yorulmuş ve eve kapanmak isteyen biri halinde bulabilirsiniz. Biraz içsel dünyanıza yolculuk etmeniz, yalnız kalmanız gerekebilir. İşler ve bitmek bilmeyen sorunlar sizi yıldırabilir.

TERAZİ: Sevgili Teraziler, maddi gücünüz arttıkça, daha fazla sosyal alanda kendinizi gösteriyorsunuz. Ay, Aslan burcunda ve sizlerin arkadaşlık hanesinde bulunuyor; hayat felsefeniz, bakış açınızın olumlu olması gibi iyi katkılar sağlıyor. 

AKREP: Sevgili Akrepler, maddi değerlerinizi korumanız ve kollamanız gerekiyor. Bu alanda ödemeler konusunda rahat edeceğiniz ve elinize maddi anlamda paranın geçecek oluşu sizi ve sevdiğiniz kişiyi mutlu kılacak sıra dışı ortamlar, farklı organizasyonlar içine gireceksiniz.

YAY: Sevgili Yaylar, ortaklaşa işler canınızı sıkabilir, bir ortaklığı bitirme kararı alabilirsiniz. Size uymadığını ve verilen sözleri yerine getirmediğine tanıklık edebilirsiniz. Fakat bu günden itibaren nihayet bir takım sorunlarınız çözülüyor, yüzünüz gülüyor. 

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar, özellikle, sevgi ve aşk konularına dikkat etmeniz gereken bir zaman dilimi, ilişkinizde yıpranmalara açık bir süreçtesiniz. Bu hafta zor bir hafta sizler için, içsel gerilimleriniz ve öfke kontrol hatalarınız olabilir. Kendinizi kısıtlamaktan vazgeçmelisiniz.

KOVA: Sevgili Kovalar, patronlarınızda ve iş ortamınızdaki kişilerden destek bulacak, kendinizi işinize vereceksiniz. Yaratıcılığınız artacak, yeni fikirler üreterek, yeni şeyler keşfederek sıkıntılarınızı kenara itebileceksiniz. Yeni bir ideal, yeni bir keşif ortaya atıp, yolunuza devam ediyorsunuz.

BALIK: Sevgili Balıklar, el becerileriniz, hobileriniz, eğlence sektörü ön planda, kendinizi durup dururken riske atmamanızı, borsa gibi, çeşitli kumar benzeri oyunlara çok fazla dalmamanızı tavsiye ediyorum sizlere, yanılgılara açık bir gündesiniz.