ÜNLÜ İSİMLER SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN TURKCELL PLATİNUM PARK'TA BULUŞTU

Magazin Perşembe 14 Ekim 2021 04:39

Hayatın her alanında ayrıcalıklar sunan Turkcell Platinum, Turkcell Platinum Park'ta düzenlenen 'Sağlıklı Yaşam ve Spor' etkinliği ile ünlü isimlerle bir araya geldi. Ayşe Tolga'nın koçluğunda düzenlenen etkinliğe aralarında Ebru Şallı, Aslıhan Koruyan Sabancı ve Mirela Cerica'nın da olduğu birçok ünlü isim katıldı.

Ünlü isimler sağlıklı yaşam için Turkcell Platinum Park'ta buluştu

Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyası sağlıklı yaşam ve spor içerikleri ile zenginleşiyor. Bu kapsamda hayata geçen yeni faydaları koçluğunu oyuncu Ayşe Tolga’nın üstlendiği sağlıklı yaşam ve spor etkinliği ile tanıtıldı. Sanat ve cemiyet dünyasından birçok ünlü ismin bir araya geldiği etkinliğe aralarında Ebru Şallı, Aslıhan Koruyan Sabancı, Mirela Cerica, Petek Ertüre, Nergis Pekuysal, Dila Bulut ve Nida Bozkurt gibi birçok isim katıldı.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Ergenekon etkinlikte yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Turkcell Platinum’a sağlıklı yaşam ve spor ile ilgili çok özel ayrıcalıklar ve fırsatlar ekledik. Yeni eklediğimiz ‘Kazandıran Adımlar’ ve ‘Kazandıran Rotalar’ kurguları ile müşterilerimizin sağlıklı yaşam alışkanlıklarını pekiştirmeye katkı sağlamak istiyoruz. Bizi bu özel günde yalnız bırakmayan tüm isimlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Ünlü isimler Turkcell Platinum Park’ta düzenlenen etkinlik kapsamında ilk olarak kendileri için özel hazırlanan rotada doğa yürüyüşü yaparak temiz havanın keyfini çıkardı. Parkurda keyifli bir yürüyüş yapan ünlüler ardından sağlıklı yemek atölyesine katılarak birbirinden özel tarifleri öğrenme ve tadım yapma şansına sahip oldu. Detaylı bilgi için Platinum uygulaması ve https://www.turkcell.com.tr/platinum adresini ziyaret edebilirsiniz.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR