TORRES BAYİ LANSMAN TOPLANTISI OLDUKÇA COŞKULU GEÇTİ

Ekonomi Pazartesi 25 Eylül 2023 14:19

KGMobility Ssangyong Türkiye Distribütörü Şahsuvaroğlu Grup tarafından Kemer Country Club'da 18-19 Eylül'de organize edilen ;en yeni ürün olan TORRES Bayi Lansman Toplantısı oldukça coşkulu geçti.

TORRES Bayi Lansman Toplantısı oldukça coşkulu geçti

KGMobility Ssangyong Türkiye Distribütörü Şahsuvaroğlu Grup tarafından Kemer Country Club’da 18-19 Eylül’de organize edilen ;en yeni ürün olan TORRES Bayi Lansman Toplantısı oldukça coşkulu geçti.

Türkiye Çapındaki 23 Bayisinden 35 Firma Sahibi ve Satış Müdürü ve ilaveten Şahsuvaroğlu Grup üst düzey Yöneticiler ile katılım 53 Kişiye ulaştı.

Şahsuvaroğlu Grup YKB  Nihat Yavuz Şahsuvaroğlu ,KGMobility SsangYong’un Avrupa Kalitesinde pazarın ihtiyacına göre ürün ürettiğini  yeni patron;

Güney Kore önde gelen Gruplarından ; KGMobility’nin otomobil sektörünü çok sevdiğini ve Markanın gelecek vaat ettiğinin altını çizdi.

B ve C SUV Segmentinde Tivoli , Tivoli Grand ve Korando modellerine Lansmanı yapılan D segment Torres’in eklenmesi ve Ailenin ihtiyacını karşılayan  ayrıca iş amaçlı da kulanılabilecek Musso Grand Çift Kabin Pick Up ile Ürün Gamını genişleten Nihat Yavuz Şahsuvaroğlu;

 Kasım ayında gelecek Torres elektrikli ve 2024 başı Piyasaya sunulacak Çift Kabin elektrikli Torres Pick UP Müjdesini verdi.

 


ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR