TAN TAŞÇI YOUTUBE'A ÖZEL ALBÜMÜNE ŞARKILAR EKLEMEYE DEVAM EDİYOR

Magazin Perşembe 26 Mart 2020 00:30

Tan Taşçı, on beş yıllık profesyonel müzik kariyeri boyunca yazdığı şarkılarının yapım aşamasında hazırlanan farklı versiyonlarını Youtube'a özel albümü"Ay'ın Karanlık Yüzü"nde bir araya getirmeye devam ediyor. Albümde ''Hata V.2.0'', "Kusura Bakma - Sezgin Gezgin Mix" ve "Neler Neler(Demo)"nun arkasından şimdi de "Cumartesi(#evdekal)" yayında.

Tan Taşçı Youtube'a Özel Albümüne Şarkılar Eklemeye Devam Ediyor

Tüm dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği bu zorlu dönemde müziğin iyileştirici gücü devreye giriyor. Tan Taşçı'nın söz ve bestesini yaptığı, 

2014 yılında piyasaya çıkan ve o dönemde ilk olarak Ebru Yaşar tarafından yorumlanan "Cumartesi" yapım aşamasındaki versiyonuyla ilk kez sanatçının Youtube kanalında izleyicileri ile buluştu. Ayrıca "Cumartesi" Tan Taşçı'nın 2019 Kasım ayında ilk BGM'de gerçekleşen "Söz&Müzik: Tan Taşçı" konser serisindeki versiyonu ile de dikkat çekmişti.

Tan Taşçı, " 2014 yılında, 3 farklı

versiyonuyla bir tekli olarak sunmayı planlamıştık Cumartesi'yi, kapağını bile hazırlamıştık. O dönemki şartlar sebebiyle bir türlü yayınlayamamıştık, sonrasında ise yorumcu arkadaşlarımla paylaştığım şarkılarımdan oldu. Arşivi karıştırırken bu versiyonuna
denk geldim, ''Ayın Karanlık Yüzü'' için çok güzel bir video oldu. Evlerimizde zaman geçirmek zorunda olduğumuz şu günlerde umarım keyiflerinizi bir denli yerine getirir.

EN ÇOK OKUNANLAR