"SİNAN'IN ŞARKILARI BODRUM KADAR PAHALI"

Magazin Perşembe 22 Temmuz 2021 04:44

Geleneksel Azka Yaz Konserleri kapsamında Kurban Bayramı'nın ilk günü sahnede Deha Bilimlier vardı. Bayram tatili için Bodrumu tercih eden yerli turistler Deha Bilimlier'in enerjisi ile bayram coşkusunu Azka Otel'de yaşadı.

"Sinan'ın Şarkıları Bodrum Kadar Pahalı"

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Deha Bilimlier, Sinan Akçıl'la beraber yaptıkları yeni projesini de anlattı. Ortak çalışmanın tüm hazırlıklarının bittiğini söyleyen Bilimlier, muhabirlerin "Sinan Akçıl'dan şarkı almak zor mu? sorusuna "Sinan'ın şarkıları Bodrum kadar pahalı" diyerek espirili bir yanıt verdi. Sözü ve müziği Sinan Akçıl'a ait olan aynı zamanda reklam müziği olarak da kullanılan şarkının klibinde Deha Bilimlier'in çocukları ve eşi de yer aldı.

Enerjisi ile Azka Sahne' yi sallayan Deha Bilimlier geniş repertuvarıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Bir ara misafirlerin arasındaki çocukları sahneye davet eden Deha Bilimlier, miniklerle beraber hem şakalaştı hem de şarkı söyledi.

Bodrumlu müzikseverler ve Azka Otel misafirlerine eşsiz bir bayram yaşatan Bilimlier, hızını alamayıp sahneden indi. Masaların arasında dolaşan başarılı şarkıcı misafirleriyle karşılıklı göbek attı.

Sahne performansı ile göz dolduran Deha Bilimlier, 2 saat boyunca Bodrum Bardakçı Koyu manzaralı Azka Otel'de eğlenceli sohbeti ile de sevenlerini bol bol güldürdü.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR