SERMAYE PİYASASI KURULU 57 PERSONEL ALACAK

Güncel - Yaşam Perşembe 26 Ocak 2023 09:00

Sermaye Piyasası Kurulu 57 personel alıyor.

Sermaye Piyasası Kurulu 57 personel alacak

Sermaye Piyasası Kurulu 57 personel alıyor.

“ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre” Sermaye Piyasası Kurulu’nda Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan 18 Memur, 10 Koruma ve Güvenlik Memuru, 6 Şoför, Teknik Hizmetler sınıfında bulunan 1 Tekniker, 5 Teknisyen ile Yardımcı Hizmetler sınıfında bulunan 2 Aşçı ve 15 Hizmetli kadrosuna başarı durumları dikkate alınarak yeter sayıda aday personel seçimi için giriş sınavı yapılacaktır.

Adaylar başvurularını 06.02.2023 tarihine kadar 23:59’a kadar e-Devlet üzerinde Sermaye Piyasası Kurulu- Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştirecektir.

Adayların başvuru sırasında sisteme, aktif olarak kullandıkları telefon numarası ve e-posta adresini kaydetmeleri ve belirli aralıklarla kontrol ederek duyuru ve bilgilendirmeleri takip etmeleri gerekmektedir.

Adaylar sadece bir sınav için başvuruda bulunabilecek olup, birden fazla sınava başvuran adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR