SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ 553 KADROYA AKADEMİK PERSONEL ALIMI YAPACAK

Güncel - Yaşam Salı 29 Kasım 2022 09:00

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 553 kadroya akademik personel alımı yapıyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 553 kadroya akademik personel alımı yapacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 553 kadroya akademik personel alımı yapıyor.

“ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre” 02.11.2018 tarih ve 30583 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik hükümleri, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi hükümleri ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

İlan edilen kadrolara uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Adaylar başvurularını, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde https://akbys.sbu.edu.tr adresi üzerinden Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik Bilgi Yönetim Sistemini (AKBYS) kullanarak elektronik ortamda online olarak yapacaklardır.

Başvuru sırasında başvuruya esas bilimsel faaliyetlerin yanısıra kimlik ve istenilen diğer onaylı belgelerin eksiksiz olarak sisteme okunaklı şekilde yüklenmesi gerekmektedir. Şahsen veya posta/kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

ABONE OL