PLASTİK AŞKLAR ESKİŞEHİR GÖSTERİM'İNDE

Tiyatro Cumartesi 18 Ocak 2020 00:30

Usta oyuncu Oya Başar'la, başarılı oyuncu Begüm Birgören'in başrollerini paylaştığı, senaryosunu Ali Cüneyd Kılcıoğlu, yönetmenliğini Orçun Ucal,yapımcılığını Performance Of Anatolia Latif Koru'nun üstlendiği 'Plastik Aşklar' Kasım ayında başladığı Türkiye turnesine tüm hızıyla devamediyor.

PLASTiK AŞKLAR ESKİŞEHİR GÖSTERİM'İNDE

Geçtiğimiz akşam Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde oynanan oyunu Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'de izledi. Biletleri günler öncesinden tükenen oyun, Mart ayında Amerika'da ve Almanya'da da seyircisi ile buluşacak.

 Plastik Aşklar, eğitimli, kültürlü, hayatla eğlenebilen, elit ama bir o kadar da alaturka Alev’le (Oya Başar), çekingen, kendini savunmaktan korkan, geleneklerden bihaber, saf Sezen’in (Begüm Birgören) yüzleşmelerini, gelgitlerini, hayatla, kendileriyle ve ortak aşklarıyla olan hesaplaşmalarını konu ediniyor. Oyun, kadın psikolojisini anlamak adına da içinde güçlü analizlerbarındırıyor.

Kendinizden çok şey bulacağınız muhteşem bir kahkaha tufanına hazır olun... Seyircilerine unutamayacağı dakikalar vadeden oyun, sezonun en iyi komedisi olmaya aday.

 

EN ÇOK OKUNANLAR