"OYUNCULUĞU BIRAKMADIM"

Magazin Perşembe 04 Mart 2021 04:44

Geçtiğimiz aylarda eşi Sinem Kobal ile bir kız çocuğu dünyaya gelen başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün Cihangir'de bir arkadaşının plak dükkanının önünde görüntülendi.

"Oyunculuğu bırakmadım"

Pandemi günlerinde bol bol müzik dinlediklerini ve plak satın almaya geldiğini söyleyen başarılı oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde rol alacağına dair çıkan haberleri yalanlayan İmirzalıoğlu, "Ben de gazetelerden öğrendim bu haberi, böyle bir teklif olmadı ama oyunculuğu bırakmadık gelen teklifleri değerlendiririm." diyerek kahkaha attı. Dijital mecra projelerine de sıcak baktığını belirterek, "Bu tarz projelerde örneğin üç ay çekim yapıyoruz ve ardından bitiriyoruz, bence daha iyi ve güzel, bana sunulan projeler olursa neden olmasın." şeklinde konuştu ve Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exxen platformu için de kendisine başarılar diledi.

"Annesiyle karar verebilir"

Herhangi bir sosyal medya hesabı kullanmaması ve gazetecilerin "Kızınız Lalin için bir sosyal medya hesabı açma planınız var mı?" sorularına da "Annesi ile beraber verecekleri bir karar ancak daha yaşı ufak kendisi kullanana kadar açma taraftarı değilim, benim hesabımı soracak olursanız da ben sosyal medyayı pek sevmiyorum bu sebeple kullanmıyorum." şeklinde konuştuktan sonra tekrardan plak dükkanına girdi.Sonrasında ise başka bir mekana geçen Kenan İnirzalıoğlu, yakın arkadaşı Ahmet Mümtaz Taylan ile buluşarak sohbet etti.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR