VFkatilim2

ORGANİK KUMAŞLARDAN EN ŞIK TASARIMLAR

Magazin Çarşamba 25 Kasım 2020 04:45

DeFacto, 2020 Sonbahar – Kış Çocuk Koleksiyonu ile doğallık ve tasarımı bir araya getiriyor. Organik kumaşlardan hazırlanan DeFacto Kids Koleksiyonu, tüm çocuklar için uygun fiyatlı, renkli ve kullanışlı ürünler sunuyor.

Organik Kumaşlardan En Şık Tasarımlar

Çocukların enerjisine uygun, rahat ve eğlenceli parçaları bir araya getiren koleksiyonda; her saat ve her ortama uyan ürünler bulunuyor. Bebekler ve çocukların hassas tenleri için doğal kumaşlardan üretilen tasarımlar arasında kız ve erkek bebekler için sevimli hayvan baskılarının yer aldığı rengarenk tulumlar ve tulum setleri dikkat çekiyor.

Kız ve erkek çocukları için özel olarak hazırlanan parçalarda pembe, mavi, beyaz, sarı, somon ve yeşil gibi enerjik tonların hakimiyeti görülüyor. Baskı ve yazı detaylı sweatshirtler, kazaklar, pantolonlar ve eşofman takımlarının öne çıktığı koleksiyon, çocukların tarzına sportif ve şık bir dokunuş katıyor.

 Çocuklarının sağlığını ve güvenliğini ön planda tutmaktan vazgeçmeyen anne ve babaların öncelikli tercihlerinden olan DeFacto Kids Koleksiyonu www.defacto.com adresinde, DeFacto mobil uygulamasında ve tüm mağazalarda!

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR