"O AİLENİN BABASI OLMAK ÇOK BÜYÜK BİR YÜK"

Magazin Perşembe 21 Eylül 2023 04:54

​Ödüllü tiyatro oyuncusu Evren Erler, 20 Ekim'de vizyona girecek "Serçenin Gözyaşı" filminin en etkileyici karakterlerinden biri ile seyirci karşısına çıkacak.

"O Ailenin Babası Olmak Çok Büyük Bir Yük"

Ödüllü tiyatro oyuncusu Evren Erler, 20 Ekim'de vizyona girecek "Serçenin Gözyaşı" filminin en etkileyici karakterlerinden biri ile seyirci karşısına çıkacak. Canlandırdığı "Şevki Baba" karakterini anlatan sanatçı: "Felaketin ortasında kalmış bir aile, bu ailenin babası olmak çok büyük bir yük. Ailesinin ve kendisinin başına gelen büyük felaketler, dönüşümüne sebep oluyor ve Şevki, gölge yanlarını geç de olsa onarıyor."dedi. 

“SERÇENİN GÖZYAŞI” 20 EKİM’DE SİNEMALARDA…

Yapımcılığını Reborn TV/Çağla Başak Çobanoğlu, yönetmenliğini Aysun Akyüz Mehdiabbas’ın üstlendiği filmin hikayesini, Gazeteci Ali Eyüboğlu kaleme aldı. “Serçenin Gözyaşı” Filmi’nin gerçek yaşam öyküsünden uyarlanan senaryosunu ise ‘Altın Kalem’ ödüllü yazar Şengül Boybaş yazdı. Çanakkale ve İstanbul’da muhteşem mekanlarda çekilen filmin müzikleri de sanat dünyasının yakından tanıdığı bir isme Zeynep Alasya’ya emanet… Ezgi Şenler’in ‘Nilüfer’, Uğur Güneş’in ‘Gazi’ karakterini canlandıracağı filmde, Yeşim Salkım, Soydan Soydaş, Tamer Karadağlı, Arzu Cabar, Evren Erler, Sedef Şahin, Kubilay Penbeklioğlu, Bilge Şen, Özlem Gürses, Yağızkan Dikmen, Ahmet Sarsılmaz ve Özgür Çağlayan İncesu rol alıyor.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR