NİDAPARK ÇENGELKÖY'DE TARİHİ KONUT KAMPANYASI

Gayrimenkul Cumartesi 01 Ekim 2022 07:00

Tahincioğlu, Nidapark Çengelköy projesinden ev sahibi olmak isteyenler için yeni kampanya ile avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Yüzde 10 taksitli peşinat verilerek ev sahibi olunabilen kampanya kapsamında, 36 ay 0,99 vade farkıyla ödemeler 2023 yılında başlıyor.

Nidapark Çengelköy'de Tarihi Konut Kampanyası

Yıldıray Gökkaya

Geçtiğimiz günlerde Emlak Konut öncülüğünde gerçekleştirilen, sektörün önde gelen derneklerinin de katılım sağladığı toplantıda orta ve üst gelir grubu için hayata geçirilecek kampanya hakkında konuşuldu. Ekim ayında açıklanacak kampanya kapsamında sıfır konutta düşük peşinat, düşük faiz ve vadeli satış üzerinden çalışıldığı duyuruldu.

Hayata geçirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektörünün gelişimine yön veren, konut, ofis ve AVM gibi birçok projede imzası bulunan Tahincioğlu Gayrimenkul satışı devam eden Nidapark Çengelköy projesinde cazip ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere yepyeni fırsat sunuyor.

Az katlı ve yatay mimari ile bölgenin dokusuna uygun inşa edilen Nidapark Çengelköy projesinde Ekim sonuna kadar geçerli kampanya çerçevesinde yüzde 10 taksitli peşinat ile konut satışı yapıyor. Ödemelerin 2023 de başlanacağı kampanya kapsamında kalan tutar 36 ay 0,99 vade farkı ile eşit taksitlere bölünüyor. 

Taksitler 2023 yılında başlıyor

Kampanya detayları hakkında bilgi veren Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu; “Son günlerde sektörümüzde konuşulan konut kampanyalarını heyecanla takip ediyoruz. Bizde Tahincioğlu olarak geliştirdiğimiz ödeme planları ile sektördeki tarihi kampanyalara destek sağlıyor, konuta erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Nidapark Çengelköy projemizde ev sahibi olmak isteyenlerin vereceği yüzde 30 peşinatı kendi içinde üçe bölüyor ve yüzde 10 taksitli peşinat ile başlamalarını sağlıyoruz. Toplam tutarın yüzde 10 ve yüzde 15’lik kısmı için iki ara ödeme alıyoruz. Kalan yüzde 45’lik kısmı ise 36 ay yüzde 0.99 vade farkı ile firma bünyemizde eşit taksite bölüyoruz. Taksitlerin ödemesine ise 2023 yılında başlanıyor.” diye konuştu.

Farklı tipte ev seçenekleri Nidapark Çengelköy’de

12 blok 207 konuttan oluşan Nidapark Çengelköy’de, büyüklükleri 135-450 metrekare arasında değişen 6 farklı tipte konut seçeneği bulunuyor. Her katta az sayıda dairenin yer aldığı geniş oda, salon ve ebeveyn odaları bulunan projede 3+1 daireler 161-205 metrekare, 3,5+1 daireler 198-215 metrekare, 4+1 daireler 216-291 metrekare, 4,5+1 daireler 215-403 metrekare ve 5,5+1 daireler 450 metrekare olarak tasarlandı. Tüm dairelerinde balkon veya teras bulunan projede 10 bin metrekare yeşil alan yer alıyor. Sosyal donatıları arasında açık ve kapalı havuz, buhar banyosu, sauna, cafe, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkurları bulunan Nidapark Çengelköy’de aynı zamanda kamunun kullanımına da açık bir park alanın olması planlanıyor.

İstanbul ve İstanbul dışında yeni projeler yolda

Satışı devam eden ve yeni planlanan projeler hakkında bilgi veren Tahincioğlu; “Şu anda satışı devam eden projelerimiz arasında Nidapark Göcek ve Nidapark İstinye projelerimiz yer alıyor. Bodrum Gündoğan ve Ataşehir projelerimiz için de ön satışlarımıza başladık. Gündemimizde yeni projelerimizde yer alıyor. İstanbul’da Beykoz projemizin geliştirme sürecine devam ediyoruz. İstanbul dışında ise Ankara’da ayrıcalıklı yeni konut projesi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Değişen ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda dört mevsim yaşanabilecek, geniş kullanım alanı olan, doğa ile iç içe projelerimizi Tahincioğlu ayrıcalığı ile farklı lokasyonlara taşıyacağız.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

ABONE OL