Magazin Kaynak: Mazlum AYDIN 23.02.2024 07:33

Marka Yüzü, Başarılı Müzisyen Mert Demir Oldu

Tween, başarılı müzisyen Mert Demir'in marka yüzü olduğu ve Gözlerime Bak şarkısından ilhamla geliştirilen 2024 İlkbahar/Yaz Herkese İnat kampanyasını, unutulmaz bir lansman davetiyle tanıttı.
Marka Yüzü, Başarılı Müzisyen Mert Demir Oldu

Çarşamba akşamı 29’da gerçekleşen davet şık isimler ve eğlenceli anlarla dolu geçti. Gündelik silüetlerde yalınlığın yeniden tanımlanması düşüncesinden ve Mert Demir’in Gözlerime Bak isimli parçasından yola çıkan koleksiyondan parçaların sergilendiği geceye aralarında Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu, Orka Holding Yönetim Kurulu Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu ve eşi Serpil Orakçıoğlu, Orka Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Emir Orakçıoğlu, Orkan Orakçıoğlu, Sare Orakçıoğlu, Büşra Orakçıoğlu Biberoğlu ve eşi Kerem Biberoğlu, Onur Orakçıoğlu ve eşi Deniz Orakçıoğlu, , Hüsna Engin ve eşi Oğuz Engin, Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, Sarp Apak, Pelin Karahan ve Bedri Güntay, Özge Ulusoy, Necip ve Didem Memili, Zeynep Demirel, İlker Kızmaz, Bülent İnal ve Melis Tüysüz, Umut Kurt, İlker Ayrık, Alican Aytekin, Aybüke Albere, Sercan Yaşar, Sandra Lazoğlu, Selin Yağcıoğlu, Ala Tokel, Derev Clara Kösedağ gibi ünlü konuklar katıldı.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu iş birliğinden bahsederken “Hep değişimin ve gelişimin içinde olan bir markayız. Kurumsal iletişim ve marka pozisyonlaması noktasında, bu lansmanda Mert dışında başka biri olamaz diye düşündük. Tween’in büyük bir mirası var; dünyanın en önemli tasarımcılarıyla çalıştık. Bu iş birliğiyle birlikte, bu ülkeden ‘marka çıkmaz’ diyenlere inatla verecek bir cevabımız var: Bu topraklardan marka çıkar,82 ülkede, dünyanın her coğrafyasında varız ve katlanarak büyümeye devam edeceğiz.” sözleriyle heyecanını belirtti.

 

Değişen ve yenilenen stil kodlarından ve minimalizmden ilham alan Herkese İnat koleksiyonunu Mert Demir eşliğinde tanıtan Tween, fazlalıklardan arınarak zamanın ötesinde bir estetik sunuyor. Tween’in, gündelik rutinleri tasarımın gücüyle birleştirdiği 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun kampanya çekimlerinde, başarılı müzisyen Mert Demir’in kendine has ve cesur tarzı Tween’in şık ve nötr tonların minimalizmini destekleyen sade estetiğiyle birleşiyor

Mert Demir, sorulara yanıt verdi. Gazeteciler ile konuşan Demir, "Sahnedeki duruşum ve günlük hayatımdaki giyimim de bu markayla oluyordu zaten. Altına gurur ile imzamızı atacağımız bir iş birliği oldu. Var olan bir şarkımın bir parçasının sözlerini değiştirerek kreasyonu tamamlamış olduk." diyerek gülümsedi. Dünyanın en ünlü tasarımcıları ile çalıştıklarını söyleyen Süleyman Orakçıoğlu ise, "Biz burada Mert'e yaşadığımız hikayeleri de anlatacağız. Mert'in hazırlayacağı bir müzik ile birlikte markamızı meç edeceğiz." diye konuştu. 

Çıkarttığı şarkıların son dönemde çok popüler olması ve başarısı hakkında konuşan Mert Demir, "Beni değiştiren bir şey olmadı ama elbetteki değişen şeyler oldu. Benim hayatımda bunlar birinci planda olan şeyler değildi. Benim odağım üretmek, müzik yapmak. Bir gün gidedebilir bu ünlülük durumu. Yaşadığımız hayatta bu durumu yaşarsam atlatabileceğim dostlarım olduğunu düşünüyorum." dedi. Mert Demir, Serenay Sarıkaya ile ilgili aşk haberleri karşısında ise, "Bence onun yeri değil burası. Çok teşekkür ederim sizlere." diyerek güldü.