En iyi banka

KÜTAHYA PORSELEN, HOSTECH BY TUSİD FUARI'NDAYDI

Ekonomi Çarşamba 15 Eylül 2021 07:00

Hostech by TUSİD, 24.Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'ı 8-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşti.

Kütahya Porselen, Hostech by tusid fuarı'ndaydı

Horeca sektörünü tek çatı altında buluşturan fuarda yerini alan Kütahya Porselen, farklı müşteri kitlelerinin ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerini ve ödüllü tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturdu.

Gastronomi sektörünün önde gelen şefleri Kütahya Porselen standındaydı

“NG Mutfak Sanatları Akademisi” adı altında, gastronomi öğrencilerine çeşitli eğitimler veren Kütahya Porselen, fuarda da gastronomi sektörünün önde gelen şeflerini ağırladı. Fuarın birinci ve ikinci gününde Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ev sahipliğinde gerçekleşen özel yemekte Chef Rafet İnce imzalı enfes lezzetlerle Kütahya Porselen’in şık sunumları bir araya geldi. Chef Rafet İnce’nin hazırladığı Chef Table sunumların konuklarla buluştuğu davete Gamze Cizreli, Saffet Emre Tonguç, Yelda İpekli, Murat Kolbaşı, Merve Yıldırım, Murat Güloğlu, Berna Sağlam Naipoğlu, Serda Büyükkoyuncu ve Aslı Hünel de katıldı. Fuarın üçüncü ve dördüncü gününde ise ünlü şefler ağırlandı.

Fuarda geniş bir stantla yer alan Kütahya Porselen’in Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, "Horeca sektörünün önde gelen şeflerini ağırlayarak gastronomi buluşmalarına ev sahipliği yapıyoruz. Bu yıl bu özel buluşmaları da fuara taşımak istedik. Hostech by TUSİD fuarı yatırımcılar için önemli bir buluşma noktası. Biz de burada hem yeni tasarımlarımızı ziyaretçilerle buluşturduk hem de Chef Rafet İnce’nin hazırladığı Chef Table sunumlarıyla konuklarımıza lezzetli bir deneyim yaşattık.” dedi.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR