KONSERİN GELİRİ MEHMETÇİK VAKFI'NA

Magazin Çarşamba 10 Ağustos 2022 04:57

Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayarak anlamlı desteği ile de gönülleri bir kez daha fethetti.

KONSERİN GELİRİ MEHMETÇİK VAKFI'NA

Ünlü pop sanatçısı Demet Akalın, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile Boğaz’ın muhteşem atmosferinde unutulmayacak bir şova imza attı. Ünlü sanatçı, Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayarak anlamlı desteği ile de gönülleri bir kez daha fethetti.

Demet Akalın, “Kulüp”, “Çalkala” ve “Bi Daha” şarkılarını ard arda seslendirdiği sahnesinin açılışında mekânı hınca hınç dolduran hayranlarına “Bir kere hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum en büyük teşekkür sizin...” sözleriyle seslendi. Sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren ünlü sanatçı, “Her sene olduğu gibi bu sene de konserlerimizin gelirleri Mehmetçik Vakfı’na gidiyor” sözleriyle konserinin gelirini yıllardır destekçisi olduğu Mehmetçik Vakfı'na bağışladığını duyurdu.

MİNİK HAYRANLARI DEMET ABLALARININ SAHNESİNDE!

Binlerce kişinin eğlenceye doyduğu gecede Demet Akalın ailelerinin eşliğinde gelen minik hayranlarını sahneye aldı. Şarkı bitiminde her biri ile kucaklaşan Akalın, yıllar önce sahnesinde ağırladığı ünlü pop yıldızı Edis ile yaşadığı anıya atıfta bulunarak “15 yıl sonra karşıma Edis olarak gelmeyin” sözleriyle güldürdü. Sahne performansı ve repertuarı ile  hayranlarından tam not alan Akalın şarkılarını gece boyunca binlerce hayranıyla birlikte söyledi. Bir ara sahneden inerek seyircisinin arasına karışan Demet Akalın 3000 kişilik mekânı tek tek dolaştı. Dansçıları ve sahne şovları ile özel  hazırlandığı Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde Akalın, zerafeti ve şıklığıyla göz doldurduğu iki çarpıcı kostüm tercih etti.

SAHNESİNDE SİNAN AKÇIL’I AĞIRLADI

Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde sık sık hayranlarıyla bir araya gelen Demet Akalın yakın dostu Sinan Akçıl’ı da sahnesinde misafir etti. İkili, “Ders Olsun” şarkısında yaptıkları düet ile sevenlerine keyifli dakikalar yaşattı.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR