kod m0b0

İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALACAK

Güncel - Yaşam Cumartesi 18 Mart 2023 09:00

İstanbul Kent Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Araştırma Görevlisi alıyor.

İstanbul Kent Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Araştırma Görevlisi alacak

İstanbul Kent Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Araştırma Görevlisi alıyor.

“ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre” açık bulunan Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 26. 24. ve 23. maddelerine ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre Öğretim Üyeleri ile Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Öğretim Görevlileri ve Araştırma Görevlileri alınacaktır.

Adayların; son başvuru tarihi mesai bitimine kadar yukarıda belirtilen evrakları İstanbul Kent Üniversitesi İlgili Dekanlıklarına, şahsen veya posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi Kadroları Başvuruları, bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde T.C. İstanbul Kent Üniversitesi İnsan Kaynakları Direktörlüğüne ya da ilgili Dekanlığa şahsen veya posta yoluyla yapılabilecektir.

Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmayacak olup, internet üzerinden yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

ABONE OL