"İKİSİNİ DE TUTKU İLE YAPIYORUM"

Magazin Cuma 03 Şubat 2023 04:58

Şarkıcı ve oyuncu Cem Belevi dijital bir platforma çekeceği filminin toplantısı için geldiği Akmerkez Serafina çıkışı görüntülendi.

"İKİSİNİ DE TUTKU İLE YAPIYORUM"

Keyfi yerinde olan Cem Belevi, “Dijital platformda bir film projesine başlıyoruz. Menajerimle imzaları attık. Bir süredir müzikle çok fazla haşir neşir olunca oyunculuğa ara vermiştim. Sevenlerim hep yazıyordu. ‘Neden dizilerde ve filmlere göremiyoruz’ diye. Ben tabii boş bırakmamaya çalışıyorum. Bir sinema filmi yapacağız” dedi. 

Fack Hesap İtirafı! 

Film ile ilgili bilgi veren Belevi, “İsmi çok güzel Stolker. O yüzden heyecanlandıran bir senaryosu var. Ona şimdi başlıyoruz. Şimdi İzmir’e konsere gideceğim. Zaten konser tarihlerine de göre ayarladık set günlerini önümüzdeki hafta kayıta gidiyoruz. Herhalde üç hafta sürer” diye konuştu. Gerçek hayatta sosyal medyadan stolk yapıp yapmadığı sorulan Belevi, “Hangimiz stolk yapmıyoruz. Hangimizin yok ki. Baktığımız belli olmasın diye hesaplarımız var. Bu hayatın gerçeği” var” dedi

Cem Belevi, “Hem şarkıcılığı hem de oyunculuğu bir arada götürmenin zorlukları var mı?” sorusuna “İkisini de tutku ile yapıyorum. Açıkçası ikisini birlikte götürmek çok kolay olmuyor. Konser takvimine göre o dönem çıkacaksa bir şarkım varsa teklifleri ona göre kabul ediyoruz. Birine ister istemez bir ağırlık vermek zorunda kalıyorsunuz” şeklinde yanıt verdi.

Projesi Film Oluyor

Oyunculuğun yanında müzik çalışmalarına dikkat çelen Belevi, “CEMiyet gazino projem 1 yıldır devam ediyor. O kadar yoğunum ki şehir şehir geziyorum. Haftaya Eskişehir, Ankara diye devam ediyor. O projeyi çok seviyorum sahneye de 70’ler konseptiyle çıkıyorum. Onun sinema filmini çekmek istiyorum bu sene proje yazılıyor. Senaryoları yazılıyor. 

 Hayatımda kimse yok olursa gizleyecek bir hayatım olmaz! 

Özel hayatımla gündeme gelmeyi seven birisi değilim diyen Belevi: Kendimi içinde bulduğum zamanlar oldu. Ama sakladığım gizlediğim birşey yok. İnşallah’da olur yani. Hayatımda kimse yok olursa gizleyecek bir hayatım olmaz. 

Gizli Çekmesinler Kucaklaşalım!

Röportaj sırasında hayranlarının sevgi gösterisine maruz kalan Belevi, "Çok yoğun ilgi oluyor sağ olsunlar. Gizli çekmesinler gelsinler kucaklaşalım” diyerek hayranlarına seslendi.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR