HAYRANLARINA SİTEM ETTİ

Magazin Pazartesi 16 Mayıs 2022 04:51

Güzelliği ve eşsiz sesi ile herkesi kendine hayran bırakan Zeynep Avcı ve Türk pop müziğin sevilen ismi Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam Ağaoğlu Maslak 1453'te bulunan Yeni Gazino'da sahne aldılar.

HAYRANLARINA SİTEM ETTİ

Birbirinden güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendiren Serdar Ortaç, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Trabzonsporlu hayranlarını unutmayan Serdar Ortaç Karadeniz şarkıları söyleyerek Trabzonspor'un şampiyonluğunu kutladı.

“YENİ ŞARKI ÇOK BEĞENİLDİ”

Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen güzel şarkıcı Zeynep Avcı, yeni şarkısı ile ilgili; “Yeni şarkımız "Çığ" çok beğenildi, çok güzel tepkiler aldık. Tabi "Yalan" şarkısı ile birlikte çıtamızı baya yükseltmiştik, arkasından gelen şarkının çıtasını düşürmemesi gerekiyordu. Söz, müzik Sıla olduğu için zaten söyleyecek bir şey yok” dedi.

Röportajın devamında muhabirlerin sahnede "Yalan" şarkısına çok istek olduğunu öğrendik bu duruma ne gibi çözüm buluyorsunuz sorusuna; “Şarkı dijital platformlarda henüz olmadığı için insanlar "Yalan" şarkısını doya doya dinlemek istiyorlar, doğal karşılıyorum. Ama Zeynep Avcı başka şarkılar da söylüyor, sitem ediyorum." diyerek espiri yaptığını belirtti.

“TÜRKİYE’YE TAMAMEN DÖNMEN İSTİYORUM”

Türkiye’ye dönme planı var mı sorusuna Zeynep Avcı; “Şu an Türkiye turnesine başladık. Birçok konserimiz var. Sürekli gidip geliyoruz ama burada yoğunum. Şu an için Türkiye’ye dönüş yok ama ileride Türkiye’ye tamamen dönmek istiyorum” dedi.

ABONE OL