GAZAPİZM'İN 109 KİŞİLİK MÜZİK ORDUSU!

Magazin Pazartesi 08 Ağustos 2022 04:59

BKM Yaz Etkinlikleri kapsamında, +1 Sunar: Gazapizm Senfoni İstanbul 2022 projesi geçtiğimiz akşam Maximum Uniq Açıkhava'da gerçekleşti.

GAZAPİZM'İN 109 KİŞİLİK MÜZİK ORDUSU!

Gazapizm verdiği konserle Türkiye'de bir ilke imza attı. Orhan Şallıel yönetimindeki 109 kişiden oluşan senfoni orkestrasıyla sahne alan başarılı rapçiye şarkılarında dev bir koro ekibi eşlik etti. Biletleri tükenen konserde sahneye apoletli kostümüyle çıkan Gazapizm, "Yıllardır hayalini kurduğum bir proje bugün gerçekleşti. Hepinize çok teşekkürler" sözleriyle konsere başladı.

MELİKE ŞAHİN SÜRPRİZİ!

Gazapizm'in bu dev konserde misafirlerine bir sürprizi daha vardı. Son dönemin yükselen ismi Melike Şahin, konserde Gazapizm'in senfoni sahnesine konuk oldu. İkilinin düet olarak müzikseverlerle buluşturacağı, sözlerini beraber hazırladıkları 'Olur Mu?' isimli şarkıyı ilk kez sahnede söyleyen Şahin ve Gazapizm, yoğun istek üzerine parçayı tekrar seslendirdi.

"BUGÜN HEP BERABER TARİHE GEÇTİK"

Kendi şarkılarından oluşan repertuarını senfoni orkestrası ve dev koroyla seslendiren Gazapizm, izleyenlere unutulmayacak bir konser deneyimi yaşattı. Melike Şahin’in yanı sıra Muhlis Berberoğlu(Bağlama), Zafer Taşdan(Duduk), Batu Şallıel(Saksafon) de Gazapizm’e konuk müzisyen olarak eşlik ettiler. Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren başarılı rapçi "Bugün burada hep birlikte tarihe geçtik. Arkamda duran orkestraya ve koro ekibine teşekkürler" sözleriyle konseri noktaladı. Tezahüratlar eşliğinde sahneye dönen Gazapizm, 'Unutulacak Dünler' şarkısını da bir kez daha söyledi.

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR