ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 22 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Güncel - Yaşam Pazartesi 30 Ocak 2023 09:00

Eskişehir Teknik Üniversitesi 22 Sözleşmeli Personel alıyor.

Eskişehir Teknik Üniversitesi 22 Sözleşmeli Personel alacak

Eskişehir Teknik Üniversitesi 22 Sözleşmeli Personel alıyor.

“ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre” 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemizde istihdam edilmek üzere 06.06.1978 gün ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” uyarınca KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, 22 (yirmi iki) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (15. Günün mesai saati bitimine kadar) istenen belgelerle birlikte Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı - İki Eylül Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihine kadar Üniversiteye ulaşacak şekilde postayla yapılması gerekmektedir.

Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacak, atamaları yapılmış olsa bile iptal edilecek, idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faiziyle birlikte tazmin edilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR