cüzdan detay
jenerik mobil

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Güncel Cumartesi 22 Ocak 2022 09:00

Düzce Üniversitesi istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel alıyor.

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel alacak

Düzce Üniversitesi istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel alıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre Sözleşmeli Personel olarak istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2 nci maddesinin (b) fıkrasına göre 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacak.

Başvurular 02.02.2022 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Konuralp Yerleşkesi Yörük Mah. Merkez/Düzce(81620) adresine posta yolu ile yapılacak.

Yerleştirilmeye hak kazanan adayların sonuçların www.personel.duzce.edu.tr adresinde açıklandığı günden itibaren 7 (yedi) gün içinde dilekçe ile göreve başlayıp başlamayacaklarını Personel Daire Başkanlığına bildirmeleri gerekmektedir. Dilekçeleri süresi içeresinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

ABONE OL
Advertisement Advertisement