DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ 6 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ VE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALACAK

Güncel Salı 17 Mayıs 2022 09:00

Doğuş Üniversitesi 6 Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alıyor.

Doğuş Üniversitesi 6 Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alacak

Doğuş Üniversitesi 6 Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi alıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununda belirtilen koşullar ile 09.11.2018 tarihli 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri ve 17 Nisan 2020 tarih ve 31102 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” maddesi uyarınca, ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ve ÖĞRETİM GÖREVLİSİ alınacak.

Ön değerlendirme ve giriş sınavı sonuçları belirtilen sonuç açıklama tarihlerinde www.dogus.edu.tr adresinde yayımlanacak.

Belirtilen şartları taşıyanlar bölüm ile ilgili birimlere şahsen veya posta yoluyla başvurabilirler. Kargo veya postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup gecikmelerden Üniversite sorumlu değildir.

Başvuru evraklarının son başvuru zamanı olan 27.05.2022 Cuma günü saat 17:30’a kadar ilgili dekanlık veya müdürlüğe ulaştırılmış olması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

ABONE OL