EKat Mobil

DERYA BEDAVACI'DAN ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ

Magazin Cuma 07 Mayıs 2021 04:10

 'Sayende' albümünün ardından yaptığı her şarkı milyonlarca tıklanan Derya Bedavacı' dan Anneler Gününe özel şarkı. Sözü ve müzikleri kendisine ait olan; Kavuşmalıyız, Deme, Naz Değil, Ama Geçecek ve Affet gibi şarkılarıyla yıldızı iyice parlayan Bedavacı şimdi de 'KALBİMİ KIRIYORLAR ANNE' diyerek, anneler ve evlatlarının yüreğini titretmeye devam edecek.

DERYA BEDAVACI'DAN ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ

Derya Bedavacı, pandemi süresinde de üretmeye devam etti. Bu süreçte yaklaşan anneler gününe özel, ruhunun derinliklerinden çıkan ve ruhumuzun derinlerine de inen  şarkısını, sevgili annesi ve tüm anneler için hazırladı. ‘Sevginin, merhametin ve şefkatin tükenmez kaynağı olan biricik annelerimizin, başta kendi annem olmak üzere Anneler Günü’nü sevgi, saygı ve hürmetle kutluyor, hepsini sevgiyle kucaklıyorum. Uzakta bile olsalar yanı başımızdaymış gibi sırtımızı dayadığımız en güçlü omuzdur annelerimiz’ diyen sanatçı ‘KALBİMİ KIRIYORLAR ANNE’ şarkısını onlara armağan ediyor. Yorumcu kişiliğinin yanı sıra söz yazarlığı ve besteci kimliğiyle de öne çıkan Derya Bedavacı, samimi müzik dilini bu kez hepimizin başımızın tacı olan annelerimizi anarak hissettirecek. 

 Derya Bedavacı, şarkının prodüksiyon aşamasını eşi Murat Bedavacı ve DRYTEAM ekibiyle gerçekleştirdi. ‘KALBİMİ KIRIYORLAR ANNE’ sözü ve bestesi Derya Bedavacı, aranjörlüğü ise Murat Bedavacı’ ya ait. Şarkısının video klibi  Gökçe Gök yönetmenliğinde, Çeşme’de sanatçının kendi evinde çekildi.

 Anneler Gününe damga vuracak bir şarkı olan ‘‘KALBİMİ KIRIYORLAR ANNE’’ 2K Prodüksiyon etiketi ile 6 Mayıs Cuma günü tüm dijital platformlarda yayında...

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR