TDV sağ 160x600
Halkbank Ekonomi

CARREFOURSA DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINDA!

Ekonomi Salı 17 Mayıs 2022 07:00

Dünyanın önde gelen ödül programı arasında yer alan Sales & Service World Awards'ta çifte ödül kazanan CarrefourSA, 2022 yılında ödül kazanan tek Türk şirketi olma gururu yaşıyor.

CarrefourSA Dünyanın En iyileri Arasında!

Dünyanın önde gelen ödül programı arasında yer alan Sales & Service World Awards’ta çifte ödül kazanan CarrefourSA, 2022 yılında ödül kazanan tek Türk şirketi olma gururu yaşıyor.

CarrefourSA, bu yıl 9’uncusu düzenlenen Sales & Service World Awards programında müşteri deneyimi süreç ve projeleriyle ödül kazanmaya hak kazanan tek Türk şirketi olma başarısı gösterdi.
Doğru ürünü, doğru üreticiden alarak doğru hizmet ve fiyatla en kaliteli şekilde müşterilerine sunmayı amaçlayan CarrefourSA, dünyanın önde gelen şirketleri arasında 2 farklı kategoride ödül alarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etti.
Globee Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri ödül programında, Perakende alanında “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” ödülü altın madalya ile CarrefourSA’nın oldu. CarrefourSA, aynı programda Müşteri Hizmetlerinde Yılın Başarısı ödülünü da gümüş madalya ile tamamlayarak çifte ödül sevinci yaşadı.
Globee Awards'un konusunda uzmanlaşmış 9 ödül programından biri olan Sales and Customer Service Awards toplam 7 ana kategorinin altında 259 alt kategoriden oluşuyor. Sales and Customer Service Awards ödül programı birey, ekip, kuruluşların, ürünlerin ve hizmetlerin endüstri çapında ve akran başarılarını onurlandırmak için oluşturulmuş dünyanın önde gelen takdir programı olarak biliniyor.

 

 

ABONE OL