BURCU GÜNEŞ'İN KONSER MARATONU

Magazin Çarşamba 29 Haziran 2022 04:47

Başarılı sanatçı Burcu Güneş, yaz boyunca ülkemizin dört bir yanında konserler vermeye devam ediyor. Neredeyse her gün farklı bir şehirde sevenleriyle buluşan Güneş'in, konser biletleri günler öncesinden bitiyor.

Burcu Güneş'in Konser Maratonu

Geçtiğimiz günlerde 60. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda usta sanatçı Selami Şahin ile beraber sahne alan Burcu Güneş, yaklaşık 3 saat boyunca şarkılar söyledi. 5.000 kişinin açıkhava tiyatrosunu tıklım tıklım doldurduğu konserde Güneş ve Şahin unutulmaz düetleri “Ben Bir Tek Kadın(Adam) Sevdim”i yeniden seslendirerek izleyenleri mest etti.

Yine önceki akşam Alanya’da Mylome Luxury Otel’de sevenleriyle buluşan Güneş’in konser rezervasyonları ve satışları haftalar öncesinden kapandı. Yoğun bir ilgiyle geçen konserde Burcu Güneş, kendi şarkılarının yanı sıra arabesk, halk müziği ve Türk sanat müziği eserlerinden oluşan repertuvarıyla 2.000 kişiye unutulmaz bir konser daha yaşattı. Burcu Güneş yoğun ilgi üzerine yakın zamanda Alanya’da tekrar sahne alacak.

ABONE OL