TDV Gazetebirlik
İbb_Mobil_23Nisan

BENİ EN İYİ İKİZ ANNELERİ ANLAR

Magazin Pazartesi 22 Şubat 2021 04:28

Ev ekonomisi ve tutumluluğu sunuculuk yaptığı programda anlatan Ezgi Sertel, kendisi hakkında merak edilenleri samimiyetle anlattı.

BENİ EN İYİ İKİZ ANNELERİ ANLAR

TRT’nin sevilen programı ‘Fazlası Zarar’ın güzel sunucusu Ezgi Sertel, anne olduktan sonra değişen hayatını anlattı. Geçtiğimiz yıl ikiz bebeklerini kucağına alan Sertel, pandemi sürecinde doğum yapmanın ve eve kapanmanın zorluklarını anlatarak, “Doğumdan sonraki süreç benim için zor geçti. Hep evdeydik, annecim beni hiç yalnız bırakmadı. O anlamda çok güzel oldu. Çünkü annesine babasına sarılamayanlar var. Ben şanslıydım ailem ve sevgili eşim Ozan Çobanoğlu hep yanımdaydı” dedi.

İkiz annesi olmanın yorucu olmasının dışında özel bir şey olduğundan da bahseden Sertel, çocuklarıyla vakit geçirmek için her saniyeyi değerlendirdiğini anlatarak “Beni en iyi ikiz anneleri anlar” dedi.

Fazlasını dağıtıyor

Sunduğu ‘Fazlası Zarar’ programında tutumlu olmanın önemine değinen Sertel, program formatının kendisini anlattığını ve hayatının hiçbir evresinde müsrif bir insan olmadığının söyledi. Gelen hediyeleri ve fazla eşyalarını her zaman paylaştığını anlatan Sertel, en çok da bebeklerinin fazlasını, küçülen eşyalarını dağıtmayı sevdiğini anlattı.

 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR