AMASYA ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Güncel Pazar 03 Temmuz 2022 09:00

Amasya Üniversitesi Sözleşmeli personel alıyor.

Amasya Üniversitesi Sözleşmeli personel alacak

Amasya Üniversitesi Sözleşmeli personel alıyor.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre Üniversitenin birimlerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” içerisinde yer alan Ek 2. maddenin (b) fıkrasına göre 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle belirtilen 2 kadro için yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların https://kalite.amasya.edu.tr/dokumanlar/formlar adresimizde bulunan Başvuru Talep Formunu bilgisayar ortamında doldurup, çıktısını alıp imzalayarak istenilen belgelerle birlikte ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihi izleyen 20. gün mesai bitimine (saat: 17.00) kadar Amasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Adaylar sadece tek bir unvan için ilan numarası belirterek başvuru yapacak. Birden fazla ilan numarası ile başvuru yapıldığı takdirde bütün başvuruları geçersiz sayılacak.

Atanmaya hak kazanan adaylara ilişkin asıl ve yedek listeler, Üniversitenin (https://www.amasya.edu.tr/) internet adresinden ilan edilecek.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

ABONE OL