Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
GÜCÜNÜ HALKTAN ALAN DEVLET GÜVEN VERİYOR

Çözüm süreci ile denenen güvenli istikrar girişimi terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP'nin çıkarcılık hamlelerinden dolayı sınıfta kalmış ve başarısız olmuştu.

06 Eyl 2016

Hiç beklenmedik bir anda, seçim söylentilerinin dahi yaşandığı, fakat kabinede revizyonun hiç konuşulmadığı bir anda, İçişleri Bakanı Efkan Ala kabineden ayrıldı.

02 Eyl 2016

Güçlü Türkiye karşısında, 3. köprü ve 3. havalimanı karşısında faiz lobisini organize eden Alman şansölyesi Merkel 17-25 Aralık sonrası da "vaiz lobisi"nin destekçisi oldu.

30 Ağu 2016

Türkiye, kılcal damarlarına kadar sızmış terör örgütü için uluslararası adalet seferberliği ilan etti. ABD ile görüşmelerin yanı sıra bir çok ülkeye özellikle FETÖ mensuplarının Türkiye'den kaçanların yerleştiği ülkelerle Adalet Bakanlığı diplomasi yürütüyor.

26 Ağu 2016

Medya, yüzyıllardır var olan terörün önemli bir PR aracı oldu. Bu durumun farkına varıldığında artık her şey için çok geçti.

23 Ağu 2016

Terör tek millettir küfrün tek millet olduğu gibi. Bitlis'ten, Van'dan, Elazığ'dan gelen terör saldırıları sadece PKK'nın eylemi değil milli birliği hedefine oturtmuş tüm örgütlerin ortak eylemi.

19 Ağu 2016

Meral Akşener'in 15 Temmuz öncesi söylemleriyle darbe girişiminin sonrasında başbakanlık hayali kurduğu açıkça ortada. Ama hâlen Akşener'e kimse bir şey sormadı. İfadeye çağrılması bir kenara herhangi bir savcı bilgisine dahi başvurmak istemedi.

16 Ağu 2016