Profile
Profile
Tahir DİNÇ

2003 yılında dijital reklam çalışmalarına başlayan Dinç, sırasıyla Bülent Ecevit Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği, Nevşehir Üniversitesi Turizm (Terk), Boğaziçi Üniversitesi Turizm bölümlerinden mezun olmuştur. Bir çok reklam ajansında görev almış, günümüzde reklam çalışmalarına ve turizm çalışmalarına devam etmektedir. Ülkeye asıl katkının "Döviz Girdisi (İhracat)" ile olacağını düşünmektedir ve ülkemize döviz girdisi sağlayacak projeler üzerine çalışır. Ülkesine aşık, InBound Marketing esaslarına uygun çalışan ve neşeli birisidir. 10 yıldan fazladır ODP editörlerinden birisidir ve ülkemize katkı sağlayacak projeleri desteklemektedir.

Son Köşe Yazısı
Türk Ticaretine Anlam Katmak Gerek

17 Eki 2017

PKK'nın son günlerde şehirlere dağılarak neler yapmak istediğine değiniyoruz.

09 Eki 2017

2007 yıllarında terör örgütleri ile ufak bir yaşantımı sizlere bu kısımda aktarmak istedim. 10 yıla yakın zaman geçmesi olayı biraz tarihi kıldığını belirtebiliriz.

15 Mar 2017

Hollanda ile yaşadığımız krizden ne anladım ve sonraki krizler için şimdiden önlem alabilir miyiz?

13 Mar 2017

​​Ülkemiz için ülkemize döviz girdisi sağlamak oldukça önemli bir durum. Bu kısımda da sizler için fikir ve ilham vermesi amacıyla süreç hakkında bilgilendirici bir yazıyı kaleme aldım. Ülkemizin her yıl artan grafikte dünya ekonomi pastasından daha yüksek oranda pay alması dileğiyle...

06 Mar 2017

Günlük olarak gazete bayilerinden gazete alarak okumayı planlıyorsanız ve hangi gazeteyi okuyacağınıza karar veremiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

06 Mar 2017