cüzdan mobil

DÖRT YİĞİT ÇIKTI MEYDÂNE

Süper Lig'e terfi edebilmek için play-off oynamaya hak kazanan Erzurum, Bandırma, İstanbul ve Eyüp'ten bahsediyoruz "dört yiğit çıktı meydâne, dördü de birbirinden merdâne" derken.

Salı 24 Mayıs 2022 02:15
DEVLET- BANKA- SPOR

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halk Bankası takımları kadınlarda ve erkeklerde voleybolda hemen hemen tüm turnuvaların finallerinde boy göstererek yüz yıllık camiaların takımlarının önünde kazanılmadık kupa bırakmıyorlar.

Salı 17 Mayıs 2022 02:20
KAVGA VE KAOS

Türk Sporu'nun ana unsurları arasında yaşanan, kavga, (gerilim, tartışma, anlaşamama, ne derseniz deyin) gereksiz bir enerji israfına yol açmakta ve hızla tarafları politize ederek kaotik bir hal almaktadır.

Salı 10 Mayıs 2022 02:15
İBRETLİK

Yok TFF, yok MHK, yok VAR, tapeler, mapeler deyip ağzımızın tadını kaçırmayalım. Bugün sizlere ibretlik bir hikâye anlatalım istiyoruz; Boris Becker'in hikâyesini.

Çarşamba 04 Mayıs 2022 02:20
DÜŞME PAHASINA

Gaziantep – Göztepe maçında, 90 dakikalık normal sürenin sonlarına doğru (durum sıfır-sıfır berabere ve İzmir temsilcisi küme düşmekteyken), topun Göztepe'de olduğu anlarda yaşanan bir sakatlıktan dolayı bir duraklama oldu.

Salı 26 Nisan 2022 02:25
EK İŞ OLARAK MİLLİ TAKIM

Basketbol Milli Takımımızda tekrar başa dönüldü ve az gittik uz gittik, dere tepe düz gittikten sonra Ergin Ataman'la geçen hafta tekrar el sıkışıldı.

Salı 19 Nisan 2022 02:15
PAÇALAR TUTUŞTU

Gazi Meclis'in futboldan gelen iki üyesinin lokomotifliğinde (Saffet Sancaklı ve Alpay Özalan) işin bu aşamaya gelmesi bile başlı başına önemli bir hadise iken, Kulüpler Birliği'nden gecikmeli "istemezük" cayırtısı gelince anlaşıldı ki; bugün-yarın yasalaşacak olan bu kanun tasarısı ülke futbolunun geleceği açısından çok önemli.

Salı 12 Nisan 2022 02:20
LÖW NEDEN OLMAZ?

Fenerbahçe camiasında uzun zamandır devam eden "fetret devri"ne bir son vermek isteyen yönetim, Alman Milli Takımı'nı geçenlerde bırakan ve uzun yıllardır "her gelin kızın rüyası, Zetina dikiş makinası" klişesindeki realizmden hareketle Joachim Löw'ü gelecek sezondan itibaren takımın başına getirmeye karar vermiş görünüyor.

Salı 05 Nisan 2022 02:20