Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
​2 EYLÜL'E NE KALDI ŞURADA?

Soğuk ve yakın komşumuz Rusya'da 2018 yılında yapılacak olan Dünya Kupası Organizasyonuna kalifiye olmaya çalışan takımlar için ve (tabii ki bizim için de) son dört maçtan oluşan final periyoduna girilmesine birkaç gün kaldı.

22 Ağu 2017

Hoffenheim 3300 nüfuslu bir kasaba, Nagelsmann da bu kasaba takımının 26 yaşında göreve getirdiği Teknik Direktörü veya moda tabirle Menajeri.

19 Ağu 2017

Yüce Yaradan çeşit çeşit mahlukâtı hâlkederken kimine lütfetmiş omurga vermiş, kimine de vermemiş yumuşakçalar dediğimiz sınıfta yaratmış ve istihdam etmiş.

15 Ağu 2017

Popüler dizi Game of Thrones (Taht Oyunları) karakterlerinden, dizinin bahtsız veliahtı Brandon (Brann) STARK son bölümde Littlefinger'a içinde bulundukları durumu ve yaşananları (daha önce Littlefinger bu sözü Lord Varys'e söylemişti çünkü) bildiğini anlatmak için söylüyordu "Kaos, merdivendir"diye.

12 Ağu 2017

Geçtiğimiz hafta sonu pazar akşamı, gün geceye dönerken, Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı'nın (mantar kapmış) çimlerinde bu sene Lig Şampiyonu olan Beşiktaş JK ile Kupa Şampiyonu olan A. Konyaspor, Süper Kupa için mücadele ettiler.

08 Ağu 2017

Fatih HOCA'nın sözleşmesindeki fesih maddesi gereği alması gereken tazminat miktarının aylık-günlük tutarlarının hesaplandığı günlerde ve "hak etti-hak etmedi" tartışmaları sürerken esas konuşmamız gereken konuyu sanki ihmal ediyoruz.

05 Ağu 2017

Merhum Hasan DOĞAN'ın vefatı ile Türk Futbolu en az on sene geriye gitti maalesef.

01 Ağu 2017

Bu hafta sonu yazısında sizleri tarihi bir yolculuğa çıkarmak istiyorum.

29 Tem 2017