Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
​ADALET VAR MI?

Dün akşam (Pazartesi) oynanan maçlarla tamamlanan Süper Ligimizin 15. Haftasında, hakemlerimizin verdiği-vermediği, gördüğü-görmediği bazı pozisyon ve kararlardan sonra kamuoyunda VAR (Video Assistant Referee)'a olan beklenti oldukça yükseldi.

12 Ara 2017

Halk arasında "demokrasinin kılıcı" şeklinde söylenişi çok yaygın olsa da aslında bu tanımlama zamanın İtalya'sındaki Syracuse Kralı Dyonisos'un yardımcısı Demokles ile oynadıkları bir taht oyununa dayanıyor.

09 Ara 2017

Geçtiğimiz pazar günü öğleden sonra saatlerinde Trabzon'un Pelitli İlçesi'nde bulunan Hayri GÜR Spor Salonu'nda oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe Doğuş basketbol maçında yaşananlarla ilgili birçok şey söylenebilir.

05 Ara 2017

İlhan CAVCAV Sezonunun ilk devresinin bitmesine ramak kala, bu akşam saatlerinde, "Boğaziçi Şıngır Mıngır" Vodafone Stadı'nda, Lig sıralamasını direkt olarak çok fazla etkilemese de doğuracağı sonuçlar açısından "Erken Final" diyebileceğimiz bir karşılaşma oynanacak bildiğiniz gibi; Beşiktaş-Galatasaray arasında.

02 Ara 2017

Geçtiğimiz hafta perşembe günü açıklanan FIFA Dünya Klasmanı Listesi'ne göre Türkiye A Milli Futbol Takımı dokuz basamak gerileyerek 42. sıraya indi.

28 Kas 2017

Yeşilay'ın bizim öğrencilik zamanımıza denk gelen bir sloganı vardı: "içki, tüm kötülüklerin anasıdır" diye, hatırlayanımız çoktur.

25 Kas 2017

"Hızlı yaşa genç öl, cesedin yakışıklı olsun" derdi eskiden minibüslerin arkasındaki bir yazıda.

21 Kas 2017

International: Uluslararası demek hepimizin bildiği gibi.

18 Kas 2017