Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
​TÜRKİYE İMAR EDER, PYD VE PKK YIKAR

Dün Suriye'den güzel haber geldi: Türk ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) birlikleri Al Bab'ın merkezine girerek şehri tamamen kontrol altına aldı.

24 Şub 2017

Nihayet 15 Temmuz başarısız kanlı darbe davaları başladı.

22 Şub 2017

Türkiye, ABD'ye şu öneriyi yapıyor: Ya kuzey Suriye'deki mekanize TSK güçleri, Özgür Suriye Ordusu ve diğer Arap unsurlarla Rakka'yı kurtarmak için bir askeri operasyonun ABD ile birlikte önderliğini yaparız yada ABD'nin başını çektiği bir koalisyon operasyonuna destek vererek çorbada tuzumuz olur.

21 Şub 2017

Al Bab'ın DEAŞ'tan resmen söke söke alınması ve operasyonda mümkün olduğu kadar az zayiat verilmesi gerçekten bir askeri başarı.

20 Şub 2017

Diyanet İşleri Başkanlığı, kırk yıldır Almanya'da başarıyla Türk Müslüman cemaatine dini hizmetler sunarak, insanlarımıza dini eğitim vererek çok önemli bir görev yapmaktadır.

18 Şub 2017

Türkiye'de 16 Nisan'daki referandumda "hayır" çıkarsa dünyanın sonu olmaz ama istikrarsızlığın fitili ateşlenmiş olur…

17 Şub 2017

Batı'da estirilen bir hava var: Türkiye ülkesindeki Kürtler dâhil bölgede Kürt varlığını tanımıyor ve buna göre davranıyor.

16 Şub 2017

Kıbrıslı Rumlar bir defa daha bir çuval inciri berbat etmek üzere… Tam dünya "tamam artık Kıbrıs'ta barış yanı başımızda" sanırken Rumlar yine kendilerini aşıyorlar…

15 Şub 2017