Profile
Profile
Son Köşe Yazısı
​YA BAŞARSALARDI!..

Bir yıldır ihanetin ayrıntılarını, gözlerimizi yaşartan, göğsümüzü kabartan kahramanlık hikayelerini yazıyor, dinliyoruz..

18 Tem 2017

Belli ki AK Parti kongresinde şekillenen MKYK çatısı, köklü bir değişim, amiyane tabirle 'dipten budama' bekleyen hiç kimseyi tatmin etmedi.

23 May 2017

​Kafa karışıklığı, ayak oyunları, 2019'da kimin cumhurbaşkanı adayı olacağı tartışmaları alabildiğine devam ederken CHP'de farklı yönde bir 'derin dalga' gelişiyor.

12 May 2017

Sancı son bir- iki senenin sancısı değil.

04 May 2017

Rusya gezisi boyunca resmi görüşmeler girdabı içindeki Tayyip Erdoğan'ı takip etmek çok zordu..

12 Mar 2017

​PKK'ya verilen silahların Türkiye'deki terör eylemlerinde kullanıldığı kanıtlandığı halde bu durumun Barack Obama'nın politikasında bir değişikliğe yol açmamış olması, bizleri ister istemez Beşiktaş saldırısı da dahil tüm eylemlerin Beyaz Saray'ın bilgisi dahilinde hatta onayıyla gerçekleştiğini düşünmeye sevkediyor.

14 Ara 2016

​Fransa, Akdeniz'deki ticaret gemilerinin güvenliğini sağlamak için Osmanlı'ya yıllık 200.000 İspanyol Doları vergi ödemekteydi. Bu miktar İngiltere için de yıllık 280.000 İspanyol Doları olarak belirlenmişti. Ancak o yıllarda Amerika'nın Osmanlı Devleti ile imzaladığı bir dostluk anlaşması yoktu. İşte bu yüzden Osmanlı Korsan Gemileri bu sularda dolaşan Amerikan gemilerine saldırmaya ve mürettebatını esir etmeye başladılar.

15 Eki 2016